Trwa ładowanie...

Gwiazdorski "Men Who Stare at Goats" rozpoczyna zdjęcia w Puerto Rico

Share
Gwiazdorski "Men Who Stare at Goats" rozpoczyna zdjęcia w Puerto Rico
Źródło: AFP
d2w6rbk

Za kilka dni w Puerto Rico i Nowym Meksyku rozpoczną się zdjęcia do filmu "Men Who Stare at Goats" . W obrazie wystąpią George Clooney, Ewan McGregor, Kevin Spacey i Jeff Bridges.

Film będzie adaptacją bestsellerowej powieści Jona Ronsona o tym samym tytule. Scenariusz filmu został napisany przez Petera Straughana, autora "How to Lose Friends and Alienate People" W 2007 roku praca Straughana znalazła się na liście najlepszych scenariuszy, których nie chciano sfilmować. Reżyserem został Grant Heslov, wieloletni współpracownik Clooneya, który w swoim resume ma m.in. scenariusz do "Good Night, and Good Luck".

Książka opowiada o amerykańskiej jednostce wojskowej First Earth Battalion, złożonej z żołnierzy posiadających zdolności paranormalne i zajmujących się tzw. zdalnym postrzeganiem ESP). Jej członkowie mieli przykazane, by broni śmiercionośnej używać wyłącznie w ostateczności. Ich "walka" z wrogiem miała odbywać się głównie przez wpływanie na umysły przeciwników.

Prawa do adaptacji wykupiło studio Smoke House, którego współwłaścicielem jest George Clooney. W gwiazdorskim składzie filmu znaleźli się także mistrz branży operatorskiej Robert Elswit ( "Good Night, and Good Luck"), scenografii Sharon Seymour ( "Gone, Baby Gone) i odpowiedzialna za kostiumy Louise Frogley ( "Good Night, and Good Luck"))
.

d2w6rbk

Podziel się opinią

Share
d2w6rbk
d2w6rbk