ycipk-h24p2e
Aktualności

Gwiezdne Wagary kuszą...

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gwiezdne Wagary kuszą...
ycipk-h24p2e

Około trzech milionów amerykańskich fanów Gwiezdnych Wojen zamierza opuścić dzień w pracy, aby obejrzeć jak najszybciej Epizod Drugi futurystycznej sagi filmowej - "Atak Klonów" - jak podaje BBC.

Wielka premiera zapowiedziana jest w USA, oraz w wielu innych krajach na 16 maja 2002 r.

Od stycznia, czyli od chwili kiedy można było nabywać bilety na ten film, przed kinami zaczęły się się formować długie kolejki.

ycipk-h24p2e

Panuje przekonanie, że Atak Klonów - piąty już odcinek z sagi Wojen Gwiezdnych będzie największym bestselerem kinowymw tym roku.

Poprzedni odcinek Mroczne Widmo, zarobił prawie miliard dolarów na całym świecie.

W samych Stanach Zjednoczonych już pierwszego dnia wyświetlania obejrzało go ponad 5 milionów widzów.

Amerykańscy pracodawcy obawiają się, że z powodu masowej absencji w pracy 16 maja mogą ponieść straty rzędu 300 milionów dolarów.

ycipk-h24p2e

Niektórzy co bardziej fanatyczni wielbiciele filmu, tłumacząc się w pracy z nieobecności w takim dniu wymyślają sobie nawet "gwiezdnowojenne" choroby" na przykład wirus Dartha.

Fani mają też nadzieję, że "Atak Klonów będzie bardziej interesujący od "Mrocznego Widma, które w pewnym sensie rozczarowało.

Sam twórca sagi George Lucas przyznaje, że Epizod 1 mógł zawieść oczekiwania niektórych.

Fani nie wątpią, że może być już tylko lepiej.

ycipk-h24p2e

Ewan McGregor, który w "Klonach" gra młodego Obi Wan Kenobi twierdzi, że nowy film jest o niebo lepszy od swego poprzednika.

Przede wszystkim jest w nim więcej humoru oraz psychologicznej głebi. Nie mówiąc już o efektach specjalnych - stwierdza aktor.

Zdaniem producentów z wytwórni Lucasfilm nowy odcinek ma bardziej "mroczny" klimat od poprzednich i nie pojawiają się w nim ani żadne infantylne postacie ani ...... dzieci.

Polub WP Film
ycipk-h24p2e
ycipk-h24p2e
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-h24p2e