Trwa ładowanie...
29-06-2006 14:41

HBO Na stojaka! na żywo w Gdańsku

HBO Na stojaka! na żywo w Gdańsku
d4abwf4
d4abwf4

W tegorocznej edycji festiwalu dobrego humoru w Gdańsku trzy odcinki HBO na stojaka! będą rywalizować o laury dla najdowcipniejszego programu. Finał konkursu i przyznanie nagród odbędzie się 1 lipca 2006 r. Podczas wieczoru mistrzów dobrego humoru.

VII Festiwal Dobrego Humoru w Gdańsku będzie bawił publiczność w dniach 29 czerwca-1 lipca. Tradycyjnie najlepsze programy kabaretowe w kraju będą rywalizować o nagrody dla ich twórców. Festiwal rozpoczyna Rejs Dobrego Humoru, którego gospodarzem jest – jak co roku – HBO.

W konkursie Festiwalu Dobrego Humoru biorą udział trzy odcinki programu rozrywkowego HBO na stojaka. Pierwszy z nich nosi tytuł Seks, kłamstwa i moherowe berety. W programie pojawią się nowe wersje znanych bajek i ekscytujące plotki z sejmowej alkowy. W odcinku wystąpią: Tomasz Kot, Roman Żurek z kabaretu „Neo-Nówka” oraz Aleksandra Ciejek.

d4abwf4

Drugi ze zgłaszanych do konkursu odcinków HBO na stojaka! to Czterech panów, młotek i piosenka. Robert Górski opowie w nim o wyprawie do Niemiec ze swoim kumplem Badylem. Instrukcję obsługi młota przybliży widzom Tadeusz Kuta z chorzowskiego Teatru Nasz, Jacek Kleyff wykona dresiarską pieśń, a Kamil Piróg z kabaretu Profil opowie, jak zdawał egzamin na prawo jazdy.

Aktorka Joanna Jeżewska, satyryk Paweł Dłużewski i „człowiek o stu głosach” Waldemar Ochnia zaproszą widzów na Szopkę Wielkanocną, czyli se(r)nnik po polsku, czyli kolejny odcinek programu HBO na stojaka! zgłoszony przez do konkursu. Na scenie gości będzie jednak o wiele więcej i to tych z pierwszych stron gazet.

Prezentacje konkursowe HBO na stojaka! odbędą się w piątek, 30 czerwca o godz. 17:00 w Klubie Festiwalowym Barbados w Gdańsku przy ul. Karmelickiej 1.

W tegorocznym konkursie Jury przyzna nagrody w następujących kategoriach:

  • „Najdowcipniejszy serial telewizyjny”,
  • „Najdowcipniejszy program rozrywkowy”,
  • „Najzabawniejszy talk show”,
  • „Widowisko muzyczno-rozrywkowe z uśmiechem”,
  • „Najdowcipniejsza audycja radiowa”,
  • „Najlepsza aktorka komediowa”,
  • „Najlepszy aktor komediowy”. Jury wyłoni także zwycięzcę Festiwalu, który otrzyma Grand Prix Festiwalu, Błękitny Melonik Charliego. Poza tym swoje nagrody przyzna publiczność, wyróżniając: ulubiony serial komediowy, ulubiony program rozrywkowy i gwiazdę uśmiechu. Widzowie mogą oddawać swoje głosy na ulubione programy w internetowym plebiscycie na stronie: gdansk.naszemiasto.pl/plebiscyty_z_usmiechem.

Festiwalowym zmaganiom jak zwykle towarzyszyć będzie wiele atrakcyjnych imprez dodatkowych: Parada Dobrego Humoru, konkurs młodych polskich kabaretów - Debiuty, Festiwal Sztuki Kulinarnej - Biesiada Dobrego Humoru, konkurs i wystawa rysunku satyrycznego - Galeria Dobrego Humoru, Okrągły Stół Satyryków.

Finał konkursu i przyznanie nagród odbędzie się 1 lipca 2006 r. podczas Wieczoru Mistrzów Dobrego Humoru.

d4abwf4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4abwf4