Trwa ładowanie...
d3lbe8k
d3lbe8k
Aktualności

Henry Cavill pije drinka z agentem KGB

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3lbe8k

Do sieci trafiło pierwsze oficjalne zdjęcie z filmu "The Man from U.N.C.L.E.".

Projekt powstaje w oparciu o serial emitowany w latach 1964-1969. W rolach głównych wystąpili wówczas Robert Vaughn i David McCallum, którzy wcielili się odpowiednio w postaci Napoleona Solo i Ilya Kuryakina, superagentów pracujących dla organizacji United Network Command for Law Enforcement (U.N.C.L.E.).

Akcja filmu będzie się rozgrywać we wczesnych latach 60. Agent CIA Solo oraz agenta KGB Kuryakin muszą odłożyć na bok wzajemne animozje, aby powstrzymać tajemniczą międzynarodową organizację przestępczą, której celem jest zburzenie kruchej równowagi sił poprzez rozprzestrzenianie broni i technologii nuklearnej. Jedyny trop, do jakiego udało im się dotrzeć, to córka zaginionego niemieckiego profesora, który jako jedyny jest w stanie przeniknąć do organizacji przestępczej. Agenci muszą ścigać się z czasem, aby go odnaleźć i zapobiec ogólnoświatowej katastrofie.

d3lbe8k

W nowej wersji w Napoleona Solo wciela się Henry Cavill, a w Kuryakina - Armie Hammer. Towarzyszy im Gaby Teller (Alicia Vikander). Wszystkich troje można zobaczyć na fotce pod tym adresem.

W obsadzie znaleźli się również Elizabeth Debicki, Jared Harris oraz Hugh Grant. Za kamerą stanął Guy Ritchie.

Premierę wyznaczono na 14 sierpnia 2015 roku.

d3lbe8k

Podziel się opinią

Share

d3lbe8k

d3lbe8k