Trwa ładowanie...
d3kbekz
d3kbekz

Hichki

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
d3kbekz
Share
"Hichki" to komediodramat z Rani Mukerji w roli głównej Youtube.com - stopklatki

"Hichki" to bollywoodzki komediodramat wyreżyserowany przez Sidhartha P Malhorta. Film opowiada o chorującej na zespół Tourette'a nauczycielce, w którą wciela się Rani Mukerji.

Hichki – opis fabuły

Film Bollywood "Hichki" to wzruszająca historia Nainy Mathur, która cierpi na zespół Tourette'a. Kobieta stara się o pracę jako nauczycielka, jednak nikt nie chce jej przyjąć do szkoły. W ambitnych planach wspierają ją matka i brat.

Ostatecznie Naina dostaje pracę w renomowanej szkole, do której sama uczęszczała. Kobieta była zaskoczona, że dyrekcja się do niej odezwała.

W ramach nowego projektu powstała klasa, do której chodzą dzieci ze slumsów. Praca z nimi nie należy do najłatwiejszych, dlatego wcześniej zajmujący się dziećmi nauczyciele odeszli. Kiedy Naina zaczyna pracować z klasą, okazuje się, że mogą sobie pomóc nawzajem.

Komediodramat "Hichki" to ciekawa historia, która z pewnością jest warta obejrzenia.

Hichki – ciekawostki

  • "Hichki" to pierwszy film Rani Mukerji po trzyletniej przerwie od urodzenia córki w 2015 roku. Ostatnim obrazem, w którym wystąpiła, był "Mardaani" (2014);
  • Historia opisana w filmie "Hichki" bazuje na obrazie "Młodzi gniewni – historia Rona Clarka" – produkcji telewizyjnej z 2006 roku z Matthew Perrym w roli nauczyciela, który podejmuje pracę z trudną młodzieżą z Harlemu;
  • Zdjęcia do filmu "Hichki" rozpoczęły się w kwietniu 2017 roku;
  • Muzyka do filmu "Hichki" została skomponowana przez Jasleena Royala;
  • Film był głównie kręcony w Mumbaju.

Zobacz także: Najlepsze filmy Bollywood 2018

Hichki
Tytuł oryginalny

Hichki

Gatunek

Komediodramat

Kraj produkcji

Indie

Rok produkcji

2018

Data światowej premiery

23.03.2018

Czas trwania

116 min.

Obsada
d3kbekz

Podziel się opinią

Share
d3kbekz
d3kbekz
d3kbekz
d3kbekz