Trwa ładowanie...
ycipk-1c60qj
ycipk-1c60qj

Intruders - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie
Podziel się

„Intruders” to amerykański horror z 2011 roku. Dzieło w reżyserii Juana Carlosa Fresnadillo (twórca „28 tygodni później”) powstało dla wytwórni Universal Pictures. Scenariusz napisali Nicolás Vasariego i Jaime Marques. Muzykę skomponował Roque Baños, a produkcją zajęli się Belén Atienza oraz Enrique López Lavigne.

Film "Intruders" opowiada historię dwójki dzieci, które dzieli odległość tysięcy kilometrów, a które odczuwają ten sam strach. Strach, że wraz z nadejściem nocy "coś" znów przyjdzie je obserwować. Jednym z bohaterów jest John, którego każdej nocy odwiedza potwór, wkradający się przez okno.

Drugim bohaterem jest dziewczynka, Mia, która nie może spać, ponieważ wie, że ktoś lub coś ukrywa się w odmętach pogrążonego w ciemnościach schowka. Obawy dzieci pogłębią się jeszcze bardziej, kiedy ich rodzice na własne oczy zobaczą to, co do tej pory widziały tylko dzieci.

Główną rolę, Johna Farrowa, zagrał Clive Owen. Obok Owena, na planie pojawili się również Carice van Houtenjako Sutanna, Kerry Fox - Dr. Rachel, Ella Purnell – Mia, Mark Wingett jako dziadek, Lolita Chakrabarti -Dr. Roy, Izan Corchero – Juan, Daniel Brühl, Adam Leese, Raymond Waring.

ycipk-1c60qj

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku

ycipk-1c60qj
ycipk-1c60qj