Trwa ładowanie...
d3g2w2r

Intruders

Najnowsze informacje
2.0
(1 głos)
Oceń:
Share
d3g2w2r

„Intruders” to amerykański horror z 2011 roku. Dzieło w reżyserii Juana Carlosa Fresnadillo (twórca „28 tygodni później”) powstało dla wytwórni Universal Pictures. Scenariusz napisali Nicolás Vasariego i Jaime Marques. Muzykę skomponował Roque Baños, a produkcją zajęli się Belén Atienza oraz Enrique López Lavigne.

Film "Intruders" opowiada historię dwójki dzieci, które dzieli odległość tysięcy kilometrów, a które odczuwają ten sam strach. Strach, że wraz z nadejściem nocy "coś" znów przyjdzie je obserwować. Jednym z bohaterów jest John, którego każdej nocy odwiedza potwór, wkradający się przez okno.

Drugim bohaterem jest dziewczynka, Mia, która nie może spać, ponieważ wie, że ktoś lub coś ukrywa się w odmętach pogrążonego w ciemnościach schowka. Obawy dzieci pogłębią się jeszcze bardziej, kiedy ich rodzice na własne oczy zobaczą to, co do tej pory widziały tylko dzieci.

Główną rolę, Johna Farrowa, zagrał Clive Owen. Obok Owena, na planie pojawili się również Carice van Houtenjako Sutanna, Kerry Fox - Dr. Rachel, Ella Purnell – Mia, Mark Wingett jako dziadek, Lolita Chakrabarti -Dr. Roy, Izan Corchero – Juan, Daniel Brühl, Adam Leese, Raymond Waring.

d3g2w2r

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3g2w2r
d3g2w2r
d3g2w2r