Trwa ładowanie...
d43n84z

Jak ojciec i syn

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
Share
d43n84z

„Jak ojciec i syn” to najnowszy film Hirokazu Kore-edy, jednego z najlepszych współczesnych reżyserów. Zdobywca nagrody publiczności na festiwalu w San Sebastian, gdzie rywalizował z głośną „Grawitacją” i popularną komedią „Czas na miłość”.

Światowa premiera „Jak ojciec i syn” miała miejsce podczas festiwalu w Cannes, gdzie film spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem. Jury, któremu przewodniczył Steven Spielberg przyznało mu swoją nagrodę. Film otrzymał także wyróżnienie Jury Ekumenicznego. Twórcy „Jurassic Park” film spodobał się natomiast tak bardzo, że należąca do niego firma Dream Works kupiła prawa do amerykańskiego remake’a.

„Jak ojciec i syn” to niezwykły portret współczesnej rodziny, która dowiaduje się, że zaraz po porodzie zamieniono w szpitalu dzieci i ich syn nie jest ich biologicznym dzieckiem. Czy jednak więzi w rodzinie zależą tylko od więzów krwi?

„Przejmujący i inteligentny film. Sprytnie wodzący widza za nos, karząc mu wielokrotnie zmieniać opinię na temat bohaterów i ich decyzji” - pisała na Stopklatce.pl Karolina Pasternak po pokazie filmu w Cannes.

Jak ojciec i syn
Tytuł oryginalny

Soshite chichi ni naru

Kraj produkcji

Japonia

Rok produkcji

2013

Data światowej premiery

13.06.2014

Czas trwania

120 min.

Obsada
d43n84z

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d43n84z
d43n84z
d43n84z
d43n84z