Trwa ładowanie...
d1ejbrp
Megafon.pl
Aktualności

James Franco z nowym "Obcym" Ridleya Scotta

James Franco zasilił podobno obsadę obrazu science fiction, "Alien: Covenant".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
James Franco
James Franco (AFP)
d1ejbrp

Zapracowany aktor ma wystąpić gościnnie i pojawić się zaledwie przez 10 pierwszych minut produkcji. Jego rola ma być jednak kluczowa. Wcieli się w Bransona, kapitana tytułowego statku, a jednocześnie męża postaci Daniels (Katherine Waterston).

Przypomnijmy, że "Alien: Covenant" jest sequelem "Prometeusza" i ma bezpośrednio nawiązywać do filmu "Obcy" z 1979 roku. Załoga statku Covenant odkrywa, że to, co miało być rajem okazuje się mrocznym, niebezpiecznym światem, którego jedynym mieszkańcem jest podstępny android David (Michael Fassbender). Noomi Rapace ponownie wcieli się w postać Elizabeth Shaw, którą portretowała w "Prometeuszu".

d1ejbrp

Ponadto udział potwierdzili Katherine Waterston, Jussie Smollett i Danny McBride. Z tym ostatnim James Franco pracował przy komedii "Sausage Party". Scenariusz napisali Jack Paglen i Michael Green.

Za kamerą staje Ridley Scott. Premiera została przyspieszona i wyznaczona na maj 2017 roku. Jamesa Franco niedawno można było oglądać w serialu "22.11.63", w Polsce emitowanym przez kanał Fox. Ostatnio zagrał też w komedii "Dlaczego on?" czy obrazie o branży porno "King Cobra".

d1ejbrp

Podziel się opinią

Share

d1ejbrp

d1ejbrp