Aktualności
02-04-2010 (12:09)

Joanna Jabłczyńska chce zostać podróżniczką

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Jabłczyńska
Joanna Jabłczyńska

[

Podziel się

]( http://www.fakt.pl/Gwiazdy,kategoria,18.html )
Obowiązki zawodowe nie pozwalają Joannie Jabłczyńskiej na długie i dalekie podróże. Aktorka kombinuje więc, jak połączyć przyjemne z pożytecznym.

Gwiazda „Na Wspólnej” chce zostać drugą Martyną Wojciechowską. Joasia Jabłczyńska wyjawiła nam, że chciałaby podróżować z kamerą. I tak zarabiać na życie.

– Jeśli miałabym możliwość zrealizowania programu podróżniczego, to gotowa jestem rzucić wszystkie inne zajęcia – mówi nam Joasia. – Kocham moje życie, ale ciągle pracuje i nie mam wiele czasu na podróże. Mogę się wyrwać najwyżej na tydzień. Bardzo żałuję, że nie mogę poświęcić więcej czasu na tę pasję – dodaje. Bo to właśnie z powodu natłoku obowiązków Jabłczyńska nie ma jeszcze zbyt dużych doświadczeń podróżniczych. Na razie dotarła do Kenii.

– Byłam tam tydzień i był to wyjazd życia – mówi z przejęciem aktorka. Jakie części globu chciałaby odwiedzić teraz? – Najbardziej interesują mnie odległe kraje. Im dalej od Polski, tym lepiej. Bardzo bym chciała polecieć do Ameryki Południowej. Od zawsze, w zasadzie od maleńkości, marzy mi się Australia. I ostatnio przyszła mi do głowy Japonia – opowiada.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

<a href="http://www.fakt.pl/Trudne-chwile-Koroniewskiej-i-Dowbora,artykuly,67967,1.html" target="_blank" ="window.open(this.href);return false;">Trudne chwile Koroniewskiej i Dowbora

Polub WP Film
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.