Trwa ładowanie...
ds2p5sg
Aktualności

Joanna Jabłczyńska na czacie WP!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Jabłczyńska na czacie WP!
ds2p5sg

Przyjaciele mówią na nią "Szarlotka". Jest gwiazdą serialu "Na Wspólnej" a już za dwa miesiące zobaczymy ją w komedii romantycznej "Dlaczego nie!". Złote dziecko telewizji, Joanna Jabłczyński będzie gościem naszego czata! Aktorka odpowie na Wasze pytania w środa 22 listopada. Startujemy o godzinie 18:00.

Karierę zaczęła już jako ośmiolatka. Była złotym dzieckiem telewizji: występowała w zespole "Fasolki" i w programie "Tik-Tak", później doszedł do tego dubbing, kabaret, musical, własny program... Ale największą popularność zdobyła dzięki zdaniu, które wypowiedziała w reklamie czekolady: "Chciałabym, abyś nauczył mnie przyjemności..."

WEJDŹ NA CZATA Z JOANNA JABŁCZYŃSKĄ
W 2004 r. zagrała jedną z głównych ról - Tosię, córkę Judyty - w komedii romantycznej "Nigdy w życiu!". To było w jej karierze przełomem. Serca widzów podbiła też jako urocza i wrażliwa Marta z "Na Wspólnej". Gdy jej bohaterka została w serialu zgwałcona, dla dobra roli Joanna zgodziła się nawet obciąć włosy - po to, by pokazać prawdziwe cierpienie. Za to w ubiegłym roku - z zalotnym spojrzeniem i radosnym uśmiechem - wirowała w rytmie walca i ognistej samby w telewizyjnym show "Taniec z gwiazdami".

GALERIA JOANNY JABŁCZYŃSKIEJ
Jak pracowało jej się na planie "Dlaczego nie!" - u boku Macieja Zakościelnego i Anny Cieślak? Co dalej czeka ją w serialu? I czy "Szarlotka" lubi... szarlotkę? Jeśli chcecie, możecie Ją o to zapytać już w najbliższą środę...

ds2p5sg

Podziel się opinią

Share
ds2p5sg
ds2p5sg