Trwa ładowanie...
d3vbsmr

Jumanji 3

Najnowsze informacje
4.5
(2 głosy)
Oceń:
"Jumanji 3" to amerykańska komedia przygodowa w reżyserii Jake'a Kasdana. Produkcja jest kontynuacją poprzedniej części serii, "Jumanji: Przygoda w dżungli", której premiera miała miejsce w 2017 roku. W filmie kolejny raz pojawią się Dwayne Johnson, Kevin Hart, Jack Black, Karen Gillan oraz Nick Jonas, a także dołączą do nich tym razem Danny DeVito, Awkwafina i Danny Glover. Jest to trzecia odsłona serii na podstawie dzieł ilustratora Chrisa Van Allsburga.
d3vbsmr
9
2
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki

Jumanji 3 - bohaterowie, obsada

Bohaterami filmu "Jumanji 3" kolejny raz zostały "awatary" głównych postaci, czyli dr Smolder Bravestone, prof. Sheldon Oberon, Franklin Finbar, Ruby Roundhouse oraz Jefferson McDonough, w których role wcielili się ponownie Dwayne Johnson, Jack Black, Kevin Hart, Karen Gillan oraz Nick Jonas. Oprócz nich w filmie pojawiają się oczywiście Spencer Gilpin, Bethany Walker, Anthony Johnson, Martha Kaply i Alex Vreeke, których role odegrali Alex Wolff, Madison Iseman, Ser'Darius Balin, Morgan Turner oraz Colin Hanks. Oprócz nich potwierdzono, że w produkcji wystąpią również Awkwafina, Danny DeVito, Danny Glover, Dania Ramirez i Rhys Darby.

Jumanji 3 - scenariusz, reżyseria

Reżyserem filmu "Jumanji 3" jest Jake Kasdan, który w przeszłości pełnił już tę samą funkcję przy okazji produkcji "Jumanji: Przygoda w dżungli". Oprócz tego tworzył takie obrazy jak "Zła kobieta", "Idź twardo: Historia Deweya Coxa", "Tak się robi telewizję" oraz "Kwaśne pomarańcze". Scenariusz filmu "Jumanji 3" stworzyli Jeff Pinkner i Scott Rosenberg, natomiast produkcją zajmowali się Dany Garcia, Hiram Garcia, Matt Tolmach, William Teitler i Dwayne Johnson, który gra jednocześnie jedną z głównych ról. Film powstał na podstawie wydawnictwa o tym samym tytule, którego autorem jest ilustrator Chris Van Allsburg.

Jumanji 3 - produkcja

Pierwsze informacje o sequelu do filmu "Jumanji: Przygoda w dżungli" pojawiły się jeszcze w trakcie promocji poprzedniej części, gdy Dwayne Johnson, Jack Black i Nick Jonas komentowali ewentualną kontynuację w wywiadach dla prasy. W styczniu 2018 roku potwierdzono plany zrealizowana kolejnej produkcji z serii "Jumanji" i jako jej pierwotną datę premiery podawano grudzień 2019 roku. W lutym 2018 roku ogłoszono, że Jake Kasdan kolejny raz obejmie posadę reżysera, a Jeff Pinkner i Scott Rosenberg ponownie zrealizują scenariusz do produkcji.

Kilka dni później ujawniono także, że główni bohaterowie kolejny raz powrócą w pełnym, niezmienionym składzie. W kwietniu 2018 roku Sony Pictures oficjalnie ogłosiło plany wydania filmu "Jumanji 3" w grudniu kolejnego roku. W styczniu 2019 roku do obsady filmu "Jumanji 3" dołączyli Awkwafina, znana już między innymi z hitowej produkcji "Bajecznie bogaci Azjaci", a także Danny DeVito i Danny Glover. Ich rola w kontekście fabuły nie została jednak wtedy podana do wiadomości publicznej.

Miesiąc później potwierdzono udział kolejnych aktorów w projekcie. Tym samym Alex Wolff, Ser'Darius Blain, Madison Iseman, Morgan Turner oraz Nick Jonas powrócą w dotychczasowych rolach. Niedługo potem informowano, że powrócą także Rhys Darby i Colin Hanks, a do obsady dołączyła Dania Ramirez. Zdjęcia do filmu "Jumanji 3" ruszyły 21 stycznia 2019 roku i były realizowane w Kanadzie i na Hawajach. Dwayne Johnson poinformował, że nagrania zostały zakończone 13 maja 2019 roku.

Jumanji 3 - premiera

Premiera filmu "Jumanji 3" jest zaplanowana na 13 grudnia 2019 roku w Stanach Zjednoczonych. Dystrybucją obrazu zajmuje się wytwórnia Sony Pictures Releasing. Polska premiera "Jumanji 3" odbędzie się prawdopodobnie w późniejszym terminie.

Jumanji 3
Gatunek

komedia, przygodowy

Data światowej premiery

13.12.2019

Reżyser
Scenarzysta
Obsada

Podziel się opinią

9
2

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3vbsmr
d3vbsmr
d3vbsmr