Trwa ładowanie...
14-11-2006 18:36

Kabaret Ani Mru-Mru powraca!

Kabaret Ani Mru-Mru powraca!
dlvsuum
dlvsuum

Kabaret Ani Mru-Mru powraca w nowym wydaniu. Po sukcesie pierwszej płyty wydanej w kwietniu 2006 roku (Status Płyty Multiplatynowej 30 000 sprzedanych egzemplarzy), zespół przygotował drugie oficjalne wydawnictwo.

Płyta została zarejestrowana podczas specjalnego występu w Teatrze Polskim we Wrocławiu 16.10.2006r.

Materiał audio-video to; 12 skeczy, 150 minut materiału, mnóstwo dodatków związanych z Kabaretem, wielokanałowy dźwięk DTS 5.1, oraz ekskluzywny 6-cio stronicowy Digipack DVD.

Wielką atrakcją dla fanów jest rejestracja TV wspólnego występu Ani Mru-Mru z Michaelem Palinem z legendarnej grupy Monty Pythona.

dlvsuum

Do tego wydarzenia doszło przy okazji kręcenia przez Palina, filmu o Polsce dla telewizji BBC. Michael Palin wcielił się w rolę trzeciego dziecka w skeczu „Arka Noego”. Oto jak wspomina spotkanie z Ani Mru Mru w wywiadzie z Moniką Richardson w Miesięczniku „Zwierciadło” (listopad 2006).

_ - Miałem też przeżycie terapeutyczne z kabaretem Ani Mru-Mru. Wystąpiłem na scenie przebrany za bobasa w jednym z ich numerów. - Poskakałem sobie w śpioszkach i świetnie mi to zrobiło, bo scena i kontakt z publicznością to coś, czego bardzo mi brakuje od czasów Monty Pythona. Poza tym bardzo mi się spodobała postawa Ani Mru Mru. - Czułem, że nie chodzi o show-biznes. Ci faceci po prostu robili swoją robotę i robili ją dobrze, zostawiając szczerzenie się w światłach fleszy komu innemu. Poczułem z nimi bliskość i wydało mi się, że wszystko, co chcieliśmy sobie powiedzieć, powiedzieliśmy w tym wspólnym występie. "_

Oto pełna lista skeczy jaka znajdzi się na nowym wydaniu:

1.Praga Squad, Pierwszy raz, Emeryt, Doping, Sędziowie, Kodastan, Oświadczyny, Lekarze, Brzuchomówca, Kibice, Rolnik, Tatoo. Dodatkowo na płycie umieszczono: Jeden dzień z Michaelem Palinem, Making of i Fotografie.

Dla wszystkich fanów, którzy nie kupili jeszcze pierwszej części DVD, Kabaret przygotował Edycję Specjalną 2 X DVD zawierającą obie płyty w jednym ekskluzywnym opakowaniu.

dlvsuum

Kabaret Ani Mru-Mru to obecnie najpopularniejszy przedstawiciel polskiej sceny kabaretowej. Powstał w Lublinie w grudniu 1999 roku…. Po szybkich i skutecznych roszadach personalnych od bez mała sześciu lat występuje i bawi publiczność w trzyosobowym składzie: Marcin Wójcik, Michał Wójcik oraz Waldemar Wilkołek. Jak twierdzą ich wspólni znajomi, i tak kiedyś na pewno wpadli by na siebie na ulicy…

Mają to samo poczucie humoru, a to sprawia, że świetnie się dogadują, zarówno na scenie jak i w życiu prywatnym….

Rodzaj żartów, gagów i skeczy doskonale trafił nie tylko w gusta szerokiej publiczności w całym kraju, ale również środowiska…

Ani Mru-Mru jest laureatem wszystkich najbardziej prestiżowych przeglądów i festiwali kabaretowych i zdobywcą najcenniejszego trofeum w Polsce, czyli nagrody Grand Prix krakowskiej "PAKI" (2003).

Członkowie kabaretu prawie zawsze są niewyspani, prawie zawsze są w dobrym nastroju, prawie nigdy i nigdzie się nie spóźniają, prawie zawsze są niepoważni, nienawidzą albańskich cukierków… tych z tym takim mdłym nadzieniem… i kochają jedno słowo…"bankiet".

dlvsuum
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dlvsuum