Kartki świąteczne w postaci... filmów!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Świąteczne wydanie filmów
Świąteczne wydanie filmów

Specjalne, świąteczne wydanie pięciu filmów („Holiday”, „American Gangster”, „Ultimatum Bourne’a”, „Pokuta” oraz „Duma i uprzedzenie”) już do kupienia w sklepach.

TiM Film Studio przygotowało niespodziankę z okazji zbliżających się Świąt. Pod choinkę dla najbliższych można zakupić świąteczne wydania pięciu kinowych hitów na dvd.

„Holiday” to opowieść o Iris (Kate Winslet) oraz Amandzie (Cameron Diaz), dwóch kobietach, które stanowią całkowite przeciwieństwa – jedna jest mieszkanką przytulnej angielskiej chałupki, a druga właścicielką szpanerskiej posiadłości w Hollywood – łączy je tylko jedna rzecz, obie mają pecha do facetów. Chcąc wyrwać się z zaklętego kręgu sercowych nieszczęść, dokonują przez Internet czasowej zamiany swoich mieszkań. Dzięki tej operacji obie staną w obliczu najmniej przez nie pożądanej i spodziewanej rzeczy – nowego romansu – i zrozumieją, że zmiana adresu naprawdę może odmienić ich życie.

„American Gangster” to film o Franku Lucasie, czarnym królu narkotykowego biznesu w harlemie. Zaczynał jako kierowca - przez 15lat - ówczesnego bossa harlemu. Główny bohater przemycał narkotyki w trumnach poległych żołnierzy w Wietnamie. Dotarł do producenta 100%-ego specyfiku, żadnych pośrednich dilerów. Sprzedając narkotyk za grosze dorobił się milionów. Konkurencji oczywiście się to nie podobało. Denzel Washington jak w każdym swoim filmie, potrafi świetnie wczuć się w rolę.

W „Ultimatum Bourne’a” występuje zdobywca Oscara, Matt Damon w roli zabójcy doskonałego, Jasona Bourne’a, człowieka, który utracił pamięć i jedyną osobę, jaką kochał. Teraz Jason musi zmierzyć się z nowym pokoleniem wyszkolonych przez jego organizację zabójców, którzy tropią go na każdym kroku i nie powstrzymają się przed niczym, byle uniemożliwić mu poznanie prawdziwej tożsamości. „Ultimatum Bourne’a” sprawi, że poczujesz naprawdę szybkie bicie serca. Niesamowite popisy kaskaderskie i zapierająca dech w piersiach akcja godne są miana „najlepszego filmu akcji dziesięciolecia”, jakie nadali temu filmowi krytycy.

Akcja „Pokuty” rozgrywa się latem 1935 roku. Trzynastoletnia Briony Tallis z zamożnej angielskiej rodziny jest obiecującą młodą pisarką. Dziewczynka ma nadzieję, że jej kuzynka Lola oraz bliźnięta Jackson i Pierrot zagrają w najnowszej sztuce jej autorstwa, która ma zostać wystawiona podczas rodzinnego zjazdu. Kuzyni są jednak beznadziejnymi aktorami. W chwilach wolnych od pisania, Briony szpieguje syna służącego, Robbie’go Turnera, który romansuje z jej starszą siostrą Cecylią i odkrywa obsceniczny list miłosny, który młody człowiek do niej napisał. Płodna wyobraźnia Briony podsuwa jej coraz to okropniejsze obrazy.

„Duma i uprzedzenie” to kolejna już adaptacja popularnej powieści Jane Austen. Do malowniczego Netherfield przybywa przystojny i bogaty Charles Bingley z zamiarem osiedlenia się tam na stałe. Przybysz wzbudza żywe zainteresowanie lokalnej społeczności, zwłaszcza niezamożnych panien na wydaniu. Na zawarciu bliższej znajomości z nowym sąsiadem zależy szczególnie pani Bennet, matce pięciu dorosłych córek, których jedyną szansą na dostatnie życie jest bogate zamążpójście. Sprawa jest paląca, gdyż cały rodzinny majątek ma wkrótce przejść w ręce antypatycznego kuzyna, pana Collinsa.

Komplet świątecznych wydań filmów ukazuje się pod patronatem Wirtualnej Polski.

Polub WP Film
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.