Trwa ładowanie...
13-02-2007 11:36

Kasia Cichopek i Krzysztof Ibisz w nowym telewizyjnym show

Kasia Cichopek i Krzysztof Ibisz w nowym telewizyjnym showŹródło: AKPA
d42eni7

Katarzyna Cichopek wraz z Krzysztofem Ibiszem wspólnie pojawią się w nowym show Polsatu „jak ONI śpiewają”.

Program będzie odkrywał przed telewidzami wokalne umiejętności popularnych polskich aktorów. Show bardzo dobrze sprawdził się za granicą gdzie znany jest pod nazwą „Soapstars Superstar”.

Jak podał Super Express, polska wersja ujrzy światło dzienne w sobotę, 3 marca na antenie Polsatu. Katarzyna Cichopek i Krzysztof Ibisz pełnić będą obowiązki gospodarzy programu.

d42eni7

Reguły show są bardzo proste. Znani uczestnicy śpiewają na żywo polskie i zagraniczne szlagiery. Jakość występów ocenia specjalne jury. O tym kto ma odpaść decydują telewidzowie poprzez głosowanie.

Na ławie sędziowskiej zobaczymy między innymi znaną z Idola Elżbietę Zapendowską. Skład jury z programu na program będzie się powiększać o te gwiazdy które na skutek najmniejszej liczby głosów zostaną wykluczone z zabawy.

Cały program ma być świetną zabawą – dla uczestników będzie jednak również sporą szansą. Dla zwycięzcy nagrodą będzie kontrakt z koncernem płytowym na nagranie profesjonalnego krążka.

W sumie ma wystąpić 13 aktorów, którzy będą występować nie pod swymi nazwiskami, ale jako bohaterowie seriali, w których grają czyli: księdza Antoniego z "Plebanii"(Włodzimierz Matuszak), Weronikę Potoczny z "Plebanii" (Agnieszka Włodarczyk, Grażynkę z "Klanu" (Małgorzata Ostrowska-Królikowska), Waldka Złotopolskiego (Andrzej Nejman), Halinkę Kiepską (Marzena Kipiel-Sztuka), Artura z "Pierwszej miłości" (Łukasz Płoszajski), Pati z "Sąsiadów" (Małgorzata Lewińska) i Artura z "M jak miłość" (Robert Moskwa).

Prawdopodobny jest też udział: Doroty Lewkiewicz z "Na dobre i na złe" (Joanna Liszowska), Leszka Retmana z "Samego życia" (Bartłomiej Świderski), Tomka Gabryela ze "Złotopolskich" (Piotr Szwedes) oraz Ewy Nowickiej z "M jak miłość" (Dominika Figurska).

d42eni7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d42eni7