Trwa ładowanie...
d2waypt
Aktualności

Kate Beckinsale i Daniel Brühl w filmie o Amandzie Knox

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kate Beckinsale i Daniel Brühl w filmie o Amandzie Knox
d2waypt

W sieci pojawił się krótki fragment obrazu "The Face of an Angel" w reżyserii Michaela Winterbottoma.

Film jest zbeletryzowaną adaptacją opartej na faktach powieści "Angel Face: Sex, Murder and the Inside Story of Amanda Knox" autorstwa Barbie Latza Nadeau. Scenariusz na jej podstawie napisał Paul Viragh. Książka przedstawia historię amerykańskiej studentki skazanej na 26 lat więzienia za zabicie brytyjskiej koleżanki. Do morderstwa Meredith Kercher doszło w listopadzie 2007 w Perugii, gdzie Amanda Knox przebywała w ramach rocznego programu wymiany międzynarodowej. Amerykanka oraz dwaj Włosi, Raffaele Sollecito i Rudy Hermann Guede, dopuścili się pod wpływem narkotyków napaści na tle seksualnym. Według raportów sądowych Knox miała następnie zadać Kercher śmiertelne rany za pomocą noża.

Amandę Knox zagrała modelka Cara Delevingne, a Kate Beckinsale wcieliła się w reporterkę badającą sprawę zabójstwa. W filmie pojawi się także Daniel Brühl, który zagrał dokumentalistę prowadzącego własne śledztwo. Za kamerą stanął Michael Winterbottom. Film jest obecnie w fazie postprodukcji.

d2waypt

Pierwszy fragment "The Face of an Angel" można zobaczyć pod tym adresem.

Reżyserski dorobek Michaela Winterbottoma zamyka obraz "Prawdziwa historia króla skandali" z ubiegłego roku. Na sierpień zaplanowano premierę kolejnego filmu w reżyserii Anglika, kulinarnej komedii "The Trip to Italy".

d2waypt

Podziel się opinią

Share

d2waypt

d2waypt