Trwa ładowanie...
d2dsgki
Aktualności

Kolekcja filmów komediowych dla miłośników dobrej zabawy

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kolekcja filmów komediowych dla miłośników dobrej zabawy
(IDG)
d2dsgki

Od października br. co miesiąc w najlepszych salonach prasowych ukazuje się kolekcja ośmiu zabawnych filmów gwarantujących łatwą, lekką i przyjemną rozrywkę, w ekskluzywnej serii wydawniczej!

Któż nie lubi komedii? Humorystyczne, karykaturalne, czasem wręcz absurdalne sytuacje i postacie, relaksują widza i nie pozwalają traktować życia „śmiertelnie” poważnie. Komedie to istna studnia zwariowanych, nowatorskich pomysłów dla twórców tego jednego z najstarszych i najpopularniejszych gatunków filmowych.

Te premierowe w Polsce wydania DVD przygotowano w perfekcyjnej kinowej jakości z dźwiękiem przestrzennym w formatach Dolby Digital 5.1 (także polski lektor) i DTS.

d2dsgki

Przygotuj chusteczki.... uśmiejesz się do łez! W skład kolekcji wchodzi 8 filmów, które w niekonwencjonalny sposób ukazują perypetie (nie)zwykłych ludzi. Takie komedie poprawią humor każdemu!

Perfect 10 (Perfect 10, Wielka Brytania/2005)
Data wydania: październik 2009
John jest zwariowanym pisarzem cierpiącym na lęki i natręctwa. Gdy pewnego dnia rzuca go dziewczyna, postanawia się zemścić. Wymieni ją na najseksowniejszą piękność świata. Internetowe poszukiwania prowadzą go do supermodelki Veroniki Zemanovej. Teraz John musi przezwyciężyć swe dawne fobie by spotkać się z nową obsesją – Veroniką, prawdziwą laską na 10.

Szemrane typy(Crime guys, USA/2005)
Data wydania: listopad 2009
Pełna szalonej akcji i zabawnych gagów komedia sensacyjna o przestępcach, przy których wymięka nawet cała rodzina Soprano.

Miliony Madigana (Madigan's Millions, USA/Włochy/Hiszpania/1968)
Data wydania: grudzień 2009
Perełka komedii w najlepszym stylu „Różowej Pantery”. W roli głównej jedna z największych gwiazd współczesnego kina - Dustin Hoffman ze swych najlepszych czasów „Absolwenta”. Film prezentujemy w wersji z cyfrowo remasterowanym obrazem i dźwiękiem. Jak dobrze napchać wora (Fat Head, USA/2009)
Data wydania: styczeń 2010
Pełna ironii i zdrowego humoru odpowiedź słynnego komika na głośny dokument „Super Size Me”. Czy jedzenie fastfoodów może być zdrowe? Okazuje się, że nie jest to wcale niemożliwe…

d2dsgki

Twardy pociąg(Bad Biology, USA/2008)
Data wydania: luty 2010
Zakręcona, kultowa wręcz komedia poruszająca w spektakularny sposób aspekty ludzkiej seksualności uznawane powszechnie za tabu.

Strach się bać (Problem with fear, Kanada/2003)
Data wydania: marzec 2010
Laurie boi się wszystkiego, najbardziej zaś bliskości innych osób. Pewnego dnia fobie chłopaka stają się tak silne, Ŝe „promieniują” na całe miasto, które pogrąża się w prawdziwym chaosie. „Strach się bać” to dosadna satyra Gary`ego Burnsa, twórcy komedii „Pod kloszem”, kpiąca ze wszystkich i ze wszystkiego.

Gońcie się!(Leave me alone, Hongkong/2004)
Data wydania: kwiecień 2010
Zrealizowana przez braci Pang - najsłynniejszych azjatyckich twórców poetyckich horrorów - zwariowana komedia o nieoczekiwanej zamianie ról.

Gorąca dostawa (Last night at Eddie`s, USA, 1997)
Data wydania: maj 2010
Wypełniona po brzegi zabawnymi gagami i zwariowanymi postaciami, klasyczna amerykańska komedia opowiadająca o tym, co mężczyźni lubią najbardziej…

d2dsgki

O wydaniach

Wydania wszystkich filmów będą utrzymane w wypracowanym przez IDG Poland w standardzie TCE(tm). Oznacza to, że obraz będzie najwyższej jakości, w formacie panoramicznym anamorficznym. Widz będzie także mógł wybrać wersję ścieżki dźwiękowej pomiędzy oryginalną Dolby Digital 5.1, DTS, czy polskim lektorem w Dolby Digital 5.1.

Napisy zostaną opracowane przez najlepszych tłumaczy w konsultacji z językoznawcami i ekspertami w konkretnych dziedzinach. Seria „Komedia!” zadebiutuje w sprzedaży na początku października br., a kolejne tytuły będą wprowadzane do sprzedaży co miesiąc. Cena zeszytu z filmem DVD w klasycznym pudełku wyniesie 19,90 zł.

d2dsgki

Podziel się opinią

Share
d2dsgki
d2dsgki