Trwa ładowanie...

Kontrowersyjna biografia Nicole Kidman

Share
Kontrowersyjna biografia Nicole Kidman
dow0rwu

Kilka miesięcy po ślubie Nicole Kidman i Keitha Urbana, autor nieautoryzowanej biografii aktorki zasugerował, że ta jest zbyt zajęta sobą, aby móc się poświęcić mężowi.

Sama Kidman wyznała, że czuje się wykorzystana przez autora książki, amerykańskiego krytyka filmowego Davida Thomsona. Aktorka nie była świadoma faktu, że dzieło Thomsona przybierze postać kontrowersyjnej biografii.

dow0rwu

- Nicole nigdy nie spotkała Davida Thomsona - powiedział agent aktorki. - Przeprowadzili jedynie krótką rozmowę telefoniczną na temat tego jak przygotowuje się do roli i różnych filmów.

Gwiazda wyraziła zgodę na wywiad, bowiem wydawało jej się, że krytyk pracuje nad serią filmowych esejów. Tymczasem w tym tygodniu na półki sklepowe w USA trafiła książka "Nicole Kidman", w którym odmalowano gwiazdę jako żądną sławy i władzy osobę, a także zasugerowano, że wykorzystała 10-letnie małżeństwo z Tomem Cruise'em do wyrobienia sobie pozycji w Hollywood. ** NICOLE KIDMAN W NASZEJ GALERII ZDJĘĆ

Aktorka prawdopodobnie podejmie kroki prawne przeciwko autorowi, który w swoim poprzednim dziele "The Whole Equation: A History of Hollywood" przyznał się do głębokiego zauroczenia gwiazdą.

Kidman pracuje obecnie na planie obrazu "His Dark Materials: The Golden Compass", gdzie wciela się w nikczemną, ale i zniewalającą postać pani Coulter.

dow0rwu

Podziel się opinią

Share
dow0rwu
dow0rwu