ycipk-3evbuq
Aktualności

Krzysztof Cugowski w polskiej komedii

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krzysztof Cugowski w polskiej komedii
ycipk-3evbuq

25 lipca Marek Rębacz rozpoczyna zdjęcia do ekranizacji swojej sztuki zatytułowanej 'Atrakcyjny pozna panią....'

W filmie wystąpią: Roman Kłosowski, Andrzej Grabowski, Marek Perepeczko, Bartosz Żukowski, Iwona Bielska, Irena Kownas, Elżbieta Pejko oraz - po raz pierwszy na ekranie - Krzysztof Cugowski (zdj. PAP) wraz z synami - Piotrem i Wojtkiem.

Autorem zdjęć będzie Jacek Grzelak. Muzykę do filmu pisze Marek Raduli (do niedawna gitarzysta Budki Suflera).

ycipk-3evbuq

'Atrakcyjny poza panią...' jest zabawną opowieścią o wiejskim gospodarzu, starym kawalerze, który za namową sąsiada postanawia się ożenić. Kandydatki na żonę okazują się być na wyciągnięcie ręki. Balbinka i Elżunia aż palą się by złowić samotnego gospodarza. Ale Stasio wymarzył sobie inną pannę: młodą, piękną, pachnącą drogimi perfumami ... taką, jakie widuje w kolorowych pisemkach. Jak jednak skusić piękną dziewczynę z miasta, by tu szukała małżeńskiego szczęścia? Ano... dać anons do gazety i nieźle w nim nazmyślać...

Na skutki podstępu nie trzeba długo czekać: w wiejskiej chałupie Stasia pojawia się wymarzona panna. Równocześnie jednak w telewizorze aż huczy od ostrzeżeń przed dziewczyną poślubiającą starszych, zamożnych mężczyzn, którzy potem, w dziwnych okolicznościach, schodzą z tego świata. Czy Stasio wpadł w ręce przedsiębiorczej narzeczonej?

Więcej na oficjalnej stronie Marka Rębacza

Polub WP Film
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3evbuq

ycipk-3evbuq
ycipk-3evbuq