Trwa ładowanie...
d4asl95
Aktualności

Krzysztof Globisz specjalnym gościem w filmie "Jestem mordercą"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krzysztof Globisz specjalnym gościem w filmie "Jestem mordercą"
d4asl95

12 kwietnia w Katowicach zakończyły się zdjęcia do nowego filmu Macieja Pieprzycy "Jestem mordercą". Gościnnie wystąpił Krzysztof Globisz, który tym filmem powraca na ekrany kin.

"Jestem mordercą" to thriller psychologiczny inspirowany prawdziwymi wydarzeniami z początku lat 70. Głównym bohaterem filmu jest młody oficer milicji (Mirosław Haniszewski), który po niepowodzeniu dotychczasowego śledztwa, zostaje szefem grupy dochodzeniowej mającej złapać seryjnego zabójcę kobiet.

W obrazie wystąpili ponadto Arkadiusz Jakubik, Piotr Adamczyk, Michał Żurawski oraz Agata Kulesza i Magdalena Popławska.

d4asl95

Jednym z najbardziej wzruszających momentów podczas trwania zdjęć, było dla całej ekipy pojawienie się na planie Krzysztofa Globisza, który po raz pierwszy po długiej chorobie zgodził się zagrać rolę w filmie fabularnym.

Kilka ostatnich dni ekipa filmowa spędziła na Śląsku, kręcąc sceny m.in. na Dworcu Głównym w Katowicach, jak również w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim, w Hotelu Silesia, Teatrze im. Stanisława Wyspiańskiego, na katowickim osiedlu Nikiszowiec oraz w Mysłowicach. Wszystkie te miejsca znakomicie oddały atmosferę PRL.

Premiera filmu planowana jest na jesień 2016 roku.

d4asl95

Podziel się opinią

Share

d4asl95

d4asl95