Trwa ładowanie...
30-03-2006 14:21

Kultowy horror powraca. Zobacz pierwszy zwiastun i galerię

Kultowy horror powraca. Zobacz pierwszy zwiastun i galerię
d2o6rit
d2o6rit

Dlaczego mały Damian ma znamię w kształcie liczby 666 i wpada w dziki szał, gdy rodzice zabierają go do kościoła? Odpowiedz na to pytania poznamy szóstego miesiąca, szóstego dnia 2006 roku, czyli już w czerwcu za sprawą remaku klasycznego horroru z 1976 roku pt.: Omen.

Omen 666 opowiada historię amerykańskiego ambasadora, którego żona w trakcie porodu traci dziecko. Mężczyzna nic jej o tym nie mówiąc, postanawia adoptować noworodka, którego matka zmarła przy porodzie.

W kilka lat później w rodzinie ambasadora zaczyna gościć śmierć. Najpierw w dniu piątych urodzin Damiena popełnia samobójstwo jego niania. Wkrótce potem w strasznym wypadku ginie zaprzyjaźniony ksiądz. Do ambasadora zaczyna powoli docierać, że jego adoptowany synek Damien jest wcieleniem Zła.

ZOBACZ PIERWSZE ZDJĘCIA Z NOWEJ WERSJI KULTOWEGO 'OMENU'
Reżyserem oryginalnego filmu był Richard Donner. W rolach głównych pojawili się Gregory Peck i Lee Remick. W nowej wersji filmu bohaterów zagrają Liev Schreiber i Julia Stiles oraz Mia Farrow.

Za reżyserię ‘The Omen 666’ odpowiada John Moore. Autorem scenariusza jest Dan McDermott. Zdjęcia są kręcone od listopada w Pradze.

d2o6rit
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2o6rit