''Kwartet'': Dustin Hoffman w polskim teatrze?

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Kwartet'': Dustin Hoffman w polskim teatrze?
(Best Film)

Debiutujący w roli reżysera Dustin Hoffman** zachwycił **Marię Seweryn – aktorkę i założycielkę warszawskiego Och Teatru.

Dla jego filmowej adaptacji słynnego „Kwartetu” Ronalda Harwooda zgodziła się na jedno popołudnie zamienić teatr w kino i zorganizować specjalny przedpremierowy pokaz tego filmu w swoim teatrze.

„Nie widziałam, aby ktoś opowiedział z większą czułością, poczuciem humoru i wrażliwością historię tej czwórki wybitnych artystów operowych” – powiedziała aktorka. „Dustin Hoffman śmieje się ze starości, wyzywa ją na pojedynek, aby na końcu przekonać nas, że emocje nie słabną, miłość zwycięża i szczęście może nas odnaleźć nawet na końcu naszej drogi. To film dający ogromną nadzieję” – dodała Seweryn, informując, że już w najbliższą sobotę widzowie warszawskiego Och Teatru będą mieli okazję zobaczyć komedię Dustina Hoffmana tydzień przed jej oficjalną premierą w Polsce.

„Kwartet” to piękna opowieść o sztuce, o ulotnej naturze życia, a także o pasji, jaką jest muzyka. Prawdziwy popis gry aktorskiej w wykonaniu gwiazdorskiej obsady: laureatki dwóch Oscarów Maggie Smith, jednego z najsłynniejszych brytyjskich komików Billy’ego Connolly’ego, nominowanej do nagrody Akademii Pauline Collins i dwukrotnie nominowanego do Oscara Toma Courtenaya. Scenariusz, który tak zachwycił Dustina Hoffmana, że ten postanowił pierwszy raz stanąć po drugiej stronie kamery.

Bilety na specjalny pokaz „Kwartetu” w Och Teatrze są już w sprzedaży.
Więcej szczegółów na stronie http://www.ochteatr.com.pl/film-kwartet.

Polub WP Film
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.