Trwa ładowanie...
Informacja prasowa

"Lekkie, zabawne i mądre kino" HISZPAŃSKI ROMANS od jutra na ekranach kin

Czarujące San Sebastian, miłość i pytania o sens życia  "Hiszpański romans" Woody’ego Allena w kinach od 24 grudnia

Share
"Lekkie, zabawne i mądre kino" HISZPAŃSKI ROMANS od jutra na ekranach kin! "Lekkie, zabawne i mądre kino" HISZPAŃSKI ROMANS od jutra na ekranach kin! Źródło: materiały partnera
d42kl3h

"Urocze na tyle, by przypomnieć stare, dobre czasy, pomimo wszystkiego, co wydarzyło się w międzyczasie" - Jessica Kiang, New York Times

"Lekkie, zabawne i jednocześnie mądre kino", "Popisowa rola Wallace’a Shawna" - Agnieszka Adamska, Wirtualna Polska

"Wspaniałe plenery oraz atmosfera tętniącego życiem festiwalu filmowego", "Ta pogodna komedia to idealna propozycja na zimowy wypad do kina" - Maciej Misiorny, Tele Tydzień

Zabierz się w podróż do festiwalowego San Sebastian! Woody Allen ponownie zabiera widzów do słonecznej Hiszpanii, ale tym razem nie tylko serwuje romantyczną przygodę, ale też komponuje piękny list miłosny do filmów, które wszyscy kochamy. Zapomnij o zimowej aurze i daj się porwać "Hiszpańskiemu romansowi". Film w kinach 24 grudnia.

HISZPAŃSKI ROMANS - oficjalny zwiastun

"Hiszpański romans" – pełen humoru film Woody’ego Allena to opowieść bogata w niespodzianki, romanse i sercowe kłopoty. Najnowsze dzieło reżysera to również pełen miłości hołd dla kina, które potrafi przyczynić się do wielkich zmian w życiu każdego z nas.

Mort i Sue to amerykańskie małżeństwo, które przybywa na festiwal filmowy w San Sebastian w Hiszpanii. On jest byłym wykładowcą filmoznawstwa, a ona specjalistką od reklamy pracującą dla młodego i obiecującego reżysera Philippe. Mort szybko zauważa, że Sue jest zafascynowana swoim podopiecznym oraz że to zainteresowanie wykracza poza czysto zawodowe ramy. W ich małżeńskiej relacji pojawia się kryzys. Pewnego dnia Mort spotyka piękną lekarkę, która podziela jego zainteresowania i spojrzenie na świat. Nowopoznana kobieta również tkwi w trudnym związku – jej mąż jest malarzem o bardzo porywczym temperamencie. Czy za sprawą nowej znajomości Mort odnajdzie nadzieję i optymistycznie spojrzy w przyszłość? W życiu, jak w kinie – wszystko jest możliwe!

"Lekkie, zabawne i mądre kino" HISZPAŃSKI ROMANS od jutra na ekranach kin! materiały partnera
"Lekkie, zabawne i mądre kino" HISZPAŃSKI ROMANS od jutra na ekranach kin! Źródło: materiały partnera

Gatunek: komedia

d42kl3h

Produkcja: Hiszpania, USA, Włochy 2020

Reżyseria i scenariusz: Woody Allen ("W deszczowy dzień w Nowym Jorku", "O północy w Paryżu", "Vicky Cristina Barcelona")

Obsada: Elena Anaya ("Wonder Woman", "Skóra, w której żyję"), Louis Garrel ("Oficer i szpieg", "Marzyciele"),Gina Gershon ("Showgirls", "Strażnicy cnoty"), Sergi López ("Labirynt Fauna", "Żona doskonała"), Wallace Shawn ("Historia małżeńska", "Pozycja obowiązkowa"), Christoph Waltz ("Nie czas umierać", "Bękarty wojny")

Informacja prasowa
d42kl3h
d42kl3h
d42kl3h