Trwa ładowanie...

Londyńskie gniazdko Reese Witherspoon i Jake'a Gyllenhaala

Share
Londyńskie gniazdko Reese Witherspoon i Jake'a Gyllenhaala
d3ffbuu

Reese Witherspoon i Jake Gyllenhaal planują zakup domu w Londynie.

Aktorska para rozpoczęła już poszukiwania odpowiedniego lokum w dzielnicy Mayfair. Zakochani mają nadzieję znaleźć spokojne miejsce, niedostępne bezpośrednio z ulicy.

- Reese bardzo przejmuje się kwestią bezpieczeństwa - czytamy na łamach pisma "Chicago Sun Times". - Szczególnie podobały się jej miejsca, do których nie ma wejścia od strony ulicy. To nie zawsze łatwe w centrum Londynu, szczególnie w Mayfair. Ale udało im się znaleźć kilka domów, które spodobały się również Jake'owi.

Gyllenhaal zapałał podobno miłością do brytyjskiej stolicy podczas zdjęć do filmu "Prince of Persia: Sands of Time". Przyjaciele aktora i jego ukochanej są zdania, że wspólna przeprowadzka do Londynu jest początkiem długotrwałego związku.

d3ffbuu

- Jestem pewien, że w końcu się pobiorą i to na dobre - zapewnia osoba bliska parze. - Mówimy co prawda o hollywoodzkich gwiazdach, ale pomiędzy tą dwójką jest coś niezwykłego.

Reese Witherspoon będziemy mogli podziwiać od 12 grudnia 2008 roku w komedii "Four Christmases".

Premiera obrazu "Prince of Persia: Sands of Time", w którym Jake Gyllenhaal występuje u boku Bena Kingsleya i Gemmy Arterton, planowana jest na maj roku 2010.

d3ffbuu

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ffbuu
d3ffbuu