Trwa ładowanie...
d252edn

Marc Reardon

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
Miejsce urodzenia:

Southampton, Wielka Brytania

Filmografia:

Kod da Vinci (2006) (pacjent w szpitalu)

d252edn

Marc urodził się w Southampton (Anglia) w styczniu 1985 roku. Po śmierci matki wychowywany był przez ojca i babcię. Od najmłodszych lat przejawiał zainteresowanie filmem, telewizją, muzyką i sztuką. Do 10 roku życia uczęszczał do szkoły w Southampton. Wtedy też, w związku ze śmiercią babci, przeniósł się wraz z ojcem do Portsmouth, gdzie kontynuował naukę i uzyskał świadectwo ukończenia szkoły średniej.

Dalszą naukę pobrał w miejscowym koledżu na kierunku poświęconym filmowi, mediom i sztuce. W tym czasie pracował także w budce z burgerami w lokalnym wesołym miasteczku. Po ukończeniu koledżu nie mógł znaleźć interesujących i inspirujących go studiów, dlatego też wrócił do rodzinnego Southampton, gdzie wkrótce podjął pracę jako model. Na większość castingów musiał udawać się do Londynu, dlatego w październiku 2005 roku przeniósł się do stolicy Wielkiej Brytanii. Wkrótce, w związku z drastycznie malejącą liczbą zleceń, podjął pracę za barem w teatrze West End, kontynuując pracę modela i niezależnego fotografa, gdy tylko nadarzała się taka okazja.

W lutym 2007 roku otrzymał propozycję pracy jako menadżer postprodukcji dla Eurocreme. W tym czasie asystował także reżyserowi filmów dla dorosłych, Simonowi Booth'owi, przy powstawaniu jego dzieł. Rok później, w marcu 2008, wyreżyserował swój pierwszy film - "Indieboyz Rocked" i przez kolejne 2 lata kontynuował pracę nad różnymi projektami.

Celując wyżej niż w branżę pornograficzną, przeniósł się w czerwcu 2010 roku do Stanów Zjednoczonych, gdzie kontynuuje karierę w przemyśle filmowym.

d252edn
d252edn
d252edn
d252edn