Trwa ładowanie...
d23jq3m
Megafon.pl
Aktualności

Mark Wahlberg wiruje na planie "Transformers: The Last Knight"

Praca aktora nierzadko jest fizyczna i nie do końca miła. Mogli się o tym przekonać Mark Wahlberg i Laura Haddock.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mark Wahlberg fot UIP Mark Wahlberg fot UIP
Mark Wahlberg fot UIP Mark Wahlberg fot UIP (materiał prasowy/Megafon.pl)
d23jq3m

W sieci pojawił się klip ukazujący prace przy filmie "Transformers: The Last Knight". Trzeba przyznać, że łatwo nie jest. Wideo ukazuje Marka Wahlberga i Laurę Haddock w urządzeniu zwanym wirującym pokojem (roll room). Maszyna obraca się o 360 stopni i sprawia, że znajdujące się w niej osoby czują się jak w wirującym pokoju.

Premierę wyznaczono na 23 czerwca 2017 roku. Scenariusz napisali Art Marcum, Matt Halloway oraz Ken Nolan. Michael Bay wrócił za kamerę. W filmie Optimus Prime odnajduje swą ojczystą, teraz już wymarłą planetę Cybertron. Ponieważ uważa, iż on odpowiedzialny jest za zagładę, postanawia przywrócić ją do życia.

d23jq3m

Przypomnijmy, że w piątej już produkcji Mark Wahlberg ponownie zagra głównego bohatera, Cade'a Yeagera, a Peter Cullen raz jeszcze użyczy głosu Optimusowi Prime'owi. Główną postać kobiecą, Izabellę, sportretuje Isabela Moner.

W obsadzie znaleźli się również Josh Duhamel, Tyrese Gibson, Anthony Hopkins, Santiago Cabrera, Stanley Tucci, Jerrod Carmichael, John Turturro, John Goodman i Laura Haddock.

Pierwszy obraz z serii powstał w 2007 roku. Zrealizowany został na podstawie zabawek produkowanych przez firmę Hasbro, serialu animowanego i komiksu. Druga odsłona, "Transformers: Zemsta upadłych" pojawiła się w kinach w 2009 roku, a kolejna, "Transformers 3", w 2011. We wszystkich trzech w roli głównej występował Shia LaBeouf. Ostatni film z cyklu, "Transformers: Wiek zagłady" z Markiem Wahlbergiem, zarobił ponad miliard dolarów.

d23jq3m

Podziel się opinią

Share

d23jq3m

d23jq3m