wp

Marmaduke - pies na fali - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie
Podziel się

"Marmaduke" to film na kanwie historyjki obrazkowej publikowanej w amerykańskiej prasie od 1954 roku. Krótkie komiksy przedstawiają losy nieznośnego doga niemieckiego wiodącego pełne przygód życie u boku rodziny Winslow. To niesamowite perypetie przeciętnej amerykańskiej rodziny i jej ”oczka w głowie” – ogromnego doga, który często wplątuje w kłopoty swych kochających właścicieli.

Marmaduke to najsłodszy dog niemiecki na świecie i bohater pasków komiksowych drukowanych w sześciuset gazetach w ponad dwudziestu krajach. Ten psiak zawsze znajdzie sposób, żeby się wyróżnić i robi to nie tylko za pomocą rozmiaru. Odkąd przeprowadził się z właścicielami ze Środkowego Zachodu do kalifornijskiego Orange County pomaga swoim ludziom przystosować się do nowego miejsca zamieszkania. Przekonuje się też, że będąc stukilowym dogiem można mieć trudności z nawiązaniem nowych przyjaźni…

Na szczęście nie jest sam, bo od razu poznaje kumpla na dobre i na złe : rosyjskiego kota niebieskiego o imieniu Carlos.

Marmaduke i Carlos udowadniają, że pies i kot mogą żyć pod jednym dachem w harmonii. Ich relacja jest źródłem wielu zabawnych sytuacji. „Tworzą duet nie do pobicia. Ludziom się wydaje, że psy i koty się nie znoszą, ale nasi bohaterowie to najlepsi przyjaciele. Carlos zawsze wspiera Marmaduke’a, nawet w najbardziej szalonych pomysłach.” – mówi jeden z twórców.

Tytuł oryginalny

Marmaduke

Gatunek

familijny, komedia

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2010

Data światowej premiery

03.09.2010

Czas trwania

87 min.

Obsada
wp
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
wp
wp