Trwa ładowanie...

Matka i brat Jennifer Hudson nie żyją

Share
Matka i brat Jennifer Hudson nie żyją
d4egjwy

Wczoraj w Chicago doszło do zabójstwa matki i brata Jennifer Hudson.

Ciała Darnell Donerson i jej syna, Jasona Hudsona, znaleziono w rodzinnym domu gwiazdy w dzielnicy South Side.

Policja rozpoczęła poszukiwania 7-letniego siostrzeńca Hudson, Juliana Kinga, który został prawdopodobnie uprowadzony przez zabójcę. Julian przebywał w domu babki w dniu tragedii.

O popełnienie zbrodni podejrzany jest mężczyzna przebywający obecnie na zwolnieniu warunkowym, mający za sobą siedmioletni pobyt w więzieniu. Domniemany zabójca trafił do zakładu karnego za próbę morderstwa oraz kradzież samochodu.

d4egjwy

- Możemy potwierdzić, że trwa śledztwo w sprawie śmierci matki Jennifer Hudson, Darnell Donerson i jej brata, Jasona Hudsona. - potwierdziła przedstawicielka artystki. - Prosimy o uszanowanie prywatności rodziny w tym trudnym okresie.

Jennifer Hudson wielokrotnie podkreślała, jak blisko związana jest z najbliższymi. Piosenkarka i aktorka, która straciła ojca jako nastolatka podkreślała, że matka pomaga jej stać mocno na ziemi i nie popadać w samozachwyt.

- Moja rodzina jest bardzo prawdziwa i normalna - zapewniała Hudson w jednym z wywiadów. - Nie interesuje ich sława. Kiedy wracam do Chicago, jestem w domu. Stoję na równi z resztą rodziny. Dla mojej mamy jestem po prostu Jennifer. Zawsze mówi mi, "Rusz się i zajmij się swoimi sprawami". Uwielbiam to. Nie lubię, kiedy ludzie mówią mi wszystko, co chciałabym usłyszeć.

Debiutancki album Jennifer Hudson, zatytułowany po prostu "Jennifer Hudson", ukazał się pod koniec września. Artystka wystąpiła niedawno w dramacie "The Secret Life of Bees", który trafił do kin za oceanem 17 października.

d4egjwy

Podziel się opinią

Share
d4egjwy
d4egjwy