Trwa ładowanie...
d3qf0ee

Max Landis oskarżony przez 8 kobiet. Znęcał się fizycznie i psychicznie

Jedna z rzekomych ofiar ostrzegała inne kobiety przed Landisem na początku miesiąca. Teraz głos zabrały kolejne partnerki scenarzysty, które miały poznać jego prawdziwe oblicze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Max Landis i Ani Baker w 2017 r.
Max Landis i Ani Baker w 2017 r. (Getty Images)
d3qf0ee

Max Landis to syn reżysera Johna Landisa ("Blues Brothers") i wzięty scenarzysta, który ma na swoim koncie takie filmy jak "Bright", "American Ultra" czy "Idealny facet". Zdaniem 8 kobiet jest także bezdusznym potworem, który czerpie przyjemność z upokarzania swoich partnerek i stosowania fizycznej przemocy.

Obejrzyj: Kwietniewska: "Czasami próbował mnie przelecieć jakiś pan redaktor. To nie było molestowanie"

Ani Baker to jedna z rzekomych ofiar Landisa, która pisała wcześniej o jego zachowaniu w mediach społecznościowych, a teraz jej relacja znalazła się w artykule na "The Daily Beast". W tekście znajduje się 8 wstrząsających relacji kobiet do niedawna blisko związanych ze scenarzystą.

d3qf0ee

Relacje kobiet potwierdzają sposób działania Landisa, który z początku robił świetne wrażenie, ale z czasem wychodził z niego brutal uwielbiający upokarzać swoje partnerki. Jedna z nich wyznała, że Landis specjalnie sprawiał jej przykrość (krytykował jej wygląd, porównywał z innymi kochankami) i dopiero gdy była zalana łzami, zmuszał ją do stosunku.

Landis nie zachowywał się tak wyłącznie w sypialni, bo niektóre partnerki krytykował i upokarzał w miejscach publicznych.

- Systematycznie próbował przespać się z każdą kobietą, którą znam. Nie jesteśmy dla niego ludźmi – wyznała jedna z rzekomych ofiar.

   Max Landis z aktorką Angelą Sarafyan/Getty Images
(Max Landis z aktorką Angelą Sarafyan/Getty Images)

Zobacz także: Cuba Gooding Jr. oskarżony o molestowanie. Są nagrania z kamer

d3qf0ee

Jedna z kobiet opowiedziała, że Landis złapał ją za gardło i ściskał tak mocno, aż straciła przytomność. Innej miał grozić słowami: "Zabiję cię. Rozumiesz, co do ciebie mówię? Ja cię k…a zabiję!".
Max Landis ani jego rzecznik nie skomentowali jeszcze tych oskarżeń.

Przypomnijmy, że Landis już w 2013 r. był głośno krytykowany za sposób, w jaki traktuje kobiety. W jednym z wywiadów przyznał się, że zdradzał kobietę, która nabawiła się przez niego lęków społecznych, wstrętu do samej siebie i zaburzenia łaknienia.

W 2017 r. aktorka Anna Akana oskarżyła go o napaść seksualną.

d3qf0ee

Podziel się opinią

Share
d3qf0ee
d3qf0ee