Trwa ładowanie...
d2dsgki
Aktualności

Max Richter napisze muzykę do "The Leftovers"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Max Richter napisze muzykę do "The Leftovers"
d2dsgki

Max Richter napisze muzykę do nowego serialu stacji HBO, "The Leftovers".

"The Leftovers" powstaje na podstawie wydanej w 2011 roku postapokaliptycznej powieści Toma Perrotty pod tym samym tytułem. Dzieło opowiada o mieszkańcach Mapleton. To zwykła podmiejska społeczność, która wiedzie dość komfortowe życie. Do czasu, kiedy nagle traci ponad 100 swoich członków. Nad chaosem, beznadzieją i traumą stara się zapanować nowy burmistrz, Kevin Garvey.

Głównego bohatera zagra Justin Theroux. Liv Tyler wcieli się w postać Meg, kobiety, która planuje wyjść za mąż, jednak w międzyczasie zostaje zwerbowana przez tajemniczą sektę. W serialu wystąpią także Amy Brenneman, Christopher Eccleston, Ann Dowd, Carrie Coon, Charlie Carver i Max Carver.

d2dsgki

Za kamerą pilotowego odcinka stanął Peter Berg. Scenariusz, z pomocą autora literackiego pierwowzoru, napisał współtwórca "Zagubionych" oraz autor fabuły "W ciemność. Star Trek", Damon Lindelof. Premiera 10-odcinkowego serialu odbędzie się w tym roku.

Twórcą muzyki do "The Leftovers" będzie Max Richter. Uznany kompozytor jest autorem ścieżek dźwiękowych do filmów "Kongres", "Dziewczynka w trampkach" czy "Smak curry".

d2dsgki

Podziel się opinią

Share
d2dsgki
d2dsgki