Trwa ładowanie...
d25k6z7
Aktualności

Max Ryan "skorumpowany" dżentelmen

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Max Ryan
Max Ryan (Forum Film)
d25k6z7

To był ostatni moment, żeby do polskiego filmu zaangażować brytyjskiego aktora Maxa Ryana. Udało się! 18 kwietnia na ekrany kin wchodzi polsko-amerykańskie kino akcji – film „Skorumpowani”.

Ostatni moment, bo chwilę po zakończeniu zdjęć do naszej rodzimej produkcji, kariera Ryana ruszyła z kopyta. Nie znaczy to, że wcześniej aktor narzekał na brak pracy.

Przeciwnie – ma na koncie kilka poważnych tytułów, jak choćby „Liga niezwykłych dżentelmenów” z Seanem Connery w roli głównej, „Gilgamesh” z Peterem O'Toolem czy „Pocałunek smoka” z Jetem Li. Jednak właśnie teraz ten brytyjski aktor trafił na swój czas.

d25k6z7

Jarosław Żamojda – reżyser „Skorumpowanych” mówi: Max Ryan jako aktor został odkryty w Wielkiej Brytanii i od tego czasu jego kariera rozwija się w imponującym tempie. Dziś już nie moglibyśmy go namówić do udziału w polskim filmie. Agenci mają dla niego propozycje od największych studiów w L.A. Jestem przekonany, że wejdzie do światowej czołówki i to już wkrótce. Ma talent i warunki, aby stać się gwiazdą światowej klasy.

Żamojda docenił Ryana przede wszystkim jako aktora, ale trzeba podkreślić, że charakter filmu, szybka akcja oraz skomplikowane sceny walk wymagały od Brytyjczyka także świetnej kondycji fizycznej.

Reżyser tak opowiadał o scenach akcji na planie „Skorumpowanych”: "Wiadomo, że część trudnych i niebezpiecznych scen powierza się kaskaderom. Chodzi o bezpieczeństwo aktorów. W naszym filmie mamy scenę ucieczki samochodowej: brawurowy wyścig po ulicy pełnej samochodów. Zapytałem Maxa, co myśli o tej scenie. Jak możemy ją zrealizować? Odpowiedział, że sam chce siedzieć za kierownicą" – zdradza Żamojda.

– "Każdemu innemu aktorowi zaproponowałbym dublera. Ale Maxowi mogłem zaufać. Nie miałem wątpliwości, że potrafi terenowym samochodem, z prędkością bliską setki, jechać pod prąd między innymi samochodami. Max przez wiele lat ścigał się zawodowo na motocyklach. Wiedział, jak poprowadzić samochód, aby dojechać cało do mety"- dodaje reżyser.

Max Ryan już w najbliższą sobotę przylatuje do Warszawy, by wziąć udział w prezentacji filmu dla dziennikarzy. Bohater męskiego kina akcji? Tak, ale również pełen uroku mężczyzna, który bardzo podoba się kobietom. Może więc "Skorumpowani" cieszyć się będą powodzeniem nie tylko wśród męskiej części widowni?

„Skorumpowani” w kinach od 18 kwietnia.

d25k6z7

Podziel się opinią

Share
d25k6z7
d25k6z7