Trwa ładowanie...

Mistrz pilotów dostał 'Terminatora'

Share
Mistrz pilotów dostał 'Terminatora'
d1965lo

Warnet Bros zatrudniło Davida Nuttera do wyreżyserowania pilota serialu ‘Kroniki Sary Connor’. Tym samym cały projekt otrzymał zielone światło.

David Nutter znany jest z tego że z dwunastu zleconych mu do nakręcenia pilotów wszystkie co do jednego przemieniły się w całe seriale. Filmowiec poza reżyserowaniem będzie pełnił na planie również funkcję producenta wykonawczego. Pilota wyprodukują Andy Vajna i Mario Kassar ze studia C2 Pictures – obaj pracowali już wcześniej nad najnowszą, kinową wersją Terminatora czyli ‘Buntem maszyn’.

Przedstawiciele Warnera zapowiedzieli że casting do serialu rozpocznie się bezzwłocznie. Plan serialu ma ruszyć na początku przeszłego roku w Nowym Meksyku.

Serial nie ma być pozbawiony klimatu oryginalnego Terminatora. Nutter, który jest autorem pilotów do takich serialowych hitów jak ‘Smallville’; ‘Without a Trace’ czy ‘Supernatural’ utrzymuje stały kontakt z reżyserem dwóch pierwszych opowieści o elektronicznych mordercy, Jamesem Cameronem. Nutter reżyserował już wcześniej pilota do serialu Camerona – ‘Dark Angel’.

d1965lo

Nowy serial na licencji twórców kinowego ‘Terminatora’ będzie krążył wokół postaci Sary Connor oraz jej syna Johna który stał się przywódcą wymierającej ludzkości w walce z bezwzględnymi maszynami. Serial opowie o dalszych losach Sary Connor która po drugiej części Terminatora‘Dniu sądu’ zniknęła z ekranu.

W pełnometrażowych obrazach w rolę Sarah Connor wcieliła się Linda Hamilton. 50-letnia obecnie aktorka zakończyła niedawno zdjęcia do dramatu 'Broken'.

d1965lo

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1965lo
d1965lo