Trwa ładowanie...
dgbtgt7
Informacja prasowa
Aktualności

"Młoda Polska Fotografia": Targi FILM VIDEO FOTO ogłaszają otwarty nabór prac

Targi FILM VIDEO FOTO ogłaszają otwarty nabór prac do "Strefy Sztuki", której motywem przewodnim roku 2017 będzie "Młoda Polska Fotografia".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Młoda Polska Fotografia": Targi FILM VIDEO FOTO ogłaszają otwarty nabór prac
(Materiały prasowe)
dgbtgt7

„Młoda Polska Fotografia” prezentuje wiele ważnych dziś artystycznie i społecznie kwestii. Jest zarazem lokalna i uniwersalna, ujawnia wrażliwość, zmysłowość, empatię, ale i ostrość widzenia artystów. Wybór prac pozwoli przyjrzeć się temu zjawisku z bliska – zobaczyć jak opisują siebie, swoje miejsce i swój czas poprzez odkrywanie ludzi i sytuacji, których nie dostrzegamy na codzień. Podczas Targów FILM VIDEO FOTO będzie można oglądać różne warstwy świata odkrytego i zatrzymanego w fotograficznych kadrach młodych polskich artystów.

"Strefa Sztuki" - "Młoda Polska Fotografia" to cykl spotkań z młodymi, polskimi fotografami, którzy reprezentują różne oblicza współczesnej fotografii. Jest to niepowtarzalna okazja, aby zapoznać się z twórczością fotografów, którzy są znani głównie z blogosfery i zainspirować się najciekawszymi polskimi cyklami fotograficznymi. Formuła wydarzenia opiera się na wystawie zbiorowej, autorskim pokazie slajdów oraz rozmowie z publicznością.

Spakowane prace należy wysyłać na adres mailowy w.wisniewska@targi.lodz.pl w formacie *.zip lub *.rar (jeśli pliki przekraczają 25 mb, prosimy o link do WeTransfer). Przyjmujemy maksymalnie 10 plików w formacie *.jpg, 300 dpi, wysokość 20 cm.

dgbtgt7

Mail oraz archiwum (*.zip, *.rar) prosimy tytułować:
STREFA SZTUKI 2017 - ImięNazwisko_zgłoszenie”

Oprócz materiału wizualnego w mailu powinien się znaleźć plik tekstowy z opisem pracy (cyklu fotograficznego) i krótkim bio autora (*.docx) oraz linkiem do portfolio. Termin nadsyłania prac: 05.12.2016 r. - 15.02.2017 r.
Szczegóły dotyczące zakwalifikowanych artystów zostaną przekazane w odpowiedzi mejlowej do 1 marca 2017 r.

dgbtgt7

Podziel się opinią

Share
dgbtgt7
dgbtgt7