Trwa ładowanie...
05-06-2016 06:05

Motoryzacyjny projekt Smolika

Share
Motoryzacyjny projekt Smolika
d347ehs

Smolik, we współpracy z BBC Brit, pracuje nad nowym, niecodziennym projektem.

29 maja na polskim kanale BBC Brit pojawił się całkiem nowy "Top Gear". Z okazji premiery stacja wspólnie ze Smolikiem inaugurują muzyczny projekt napędzany mocą samochodowych silników.

Od soboty 4 czerwca przez dwa tygodnie polscy fani "Top Gear" mogą przesyłać dźwięki wydawane przez swoje samochody takiej jak ryk silników, klaksonów czy choćby dźwięk mrugających świateł awaryjnych. Nadesłane przez maniaków motoryzacji odgłosy, wraz z klasycznymi instrumentami i elektroniką, będą miały szansę być wykorzystane w unikalnej muzyczno-motoryzacyjnej kompozycji przygotowanej przez Smolika.

Zapowiedź projektu można znaleźć pod tym adresem.

d347ehs

- Jestem wielkim fanem motoryzacji, więc kiedy zaproponowano mi udział w tym nietypowym projekcie z okazji premiery "Top Gear" w BBC Brit, poczułem, że to zdecydowanie wyzwanie dla mnie - komentuje Smolik. - Zabawa i badanie, jak muzyka i samochody mogą współgrać, by w efekcie stworzyć piękną kompozycję z wykorzystaniem dźwięków dostarczonych przez fanów, to ukłon w stronę wszystkich szaleńców, dla których życie bez motoryzacji nie istnieje oraz dla programu, który kochają.

Dorobek artysty zamyka longplay "Smolik / Kev Fox". Album ukazał się w październiku 2015 roku.

d347ehs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d347ehs
d347ehs