Trwa ładowanie...
na sygnale

"Na sygnale": Ratownicy ruszają na pomoc!

Share
"Na sygnale": Ratownicy ruszają na pomoc!
Źródło: ARTRAMA
d20foab

20 minut czystej akcji - i nowy, telewizyjny zastrzyk adrenaliny! 12 lutego na antenie TVP2 pojawił się serial "Na sygnale". Jego bohaterami są ratownicy medyczni ze stacji w Leśnej Górze. A cała produkcja jest blisko związana z "Na dobre i na złe". Emocje i dramatyczna walka o życie pacjentów - tego nie można przegapić!

„Złota godzina” - to czas, w którym chory (np. ofiara wypadku) powinien trafić do szpitala. Czas, w którym jego życie całkowicie zależy od talentu i wiedzy ratowników medycznych… I właśnie te chwile widzowie zobaczą na antenie. Poznają pracę ratowników i poczują ich emocje. Wiktor, Martyna, Adam i Piotr - to załoga karetki, która codziennie odpowiada na wezwania o pomoc. Ludzie, którzy żyją na granicy: każdego dnia podejmują ryzykowne decyzje i walczą o zdrowie chorych. Bez szczegółowych badań, bez diagnozy i dostępu do wszystkich leków, muszą utrzymać pacjentów przy życiu - do chwili, gdy trafią do szpitala w Leśnej Górze…

Główne role w serialu zagrają Wojciech Kuliński (Wiktor), Dariusz Wieteska (Piotr), Monika Mazur (Martyna) oraz Konrad Darocha (Adam). Ale gościnnie przed kamerami staną również aktorzy znani z "Na dobre i na złe", m.in. Radosław Krzyżowski w roli doktora Sambora.

Co dzieje się, gdy ratownik zamyka drzwi karetki, włącza sygnał alarmowy - i załoga odjeżdża z pacjentem do szpitala? Czyje słowa są najważniejsze, które gesty decydują o życiu lub śmierci?

W każdym odcinku "Na sygnale" zobaczymy historię innego pacjenta - wzorowaną na autentycznych przypadkach medycznych. A stawką zawsze będzie ludzkie życie i zdrowie.

Pierwszy odcinek serialu TVP2 wyemitowała 12 lutego o godz. 21.45 (tuż po "Na dobre i na złe"). A odcinek numer 2 dzień później - w czwartek 13 lutego o godz. 21.05.

d20foab

Podziel się opinią

Share
d20foab
d20foab