Trwa ładowanie...
d3092zc
Aktualności

Najlepsze rosyjskie megaprodukcje w sekcji Kalejdoskop na 10. Festiwalu "Sputnik"

Rokrocznie na Festiwalu Filmów Rosyjskich "Sputnik" w Warszawie sprowadzamy dla naszych widzów oprócz autorskich filmów fabularnych, dokumentów oraz filmów robionych w koprodukcji z Rosją, najlepsze blockbustery rosyjskiej produkcji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Najlepsze rosyjskie megaprodukcje w sekcji Kalejdoskop na 10. Festiwalu "Sputnik"
(Materiały prasowe)
d3092zc

Sekcja Kalejdoskop tradycyjnie przedstawi najgłośniejsze rosyjskie produkcje fabularne różnych gatunków i w tym roku wyjątkowo obfitować będzie w świetne i niepowtarzalne rosyjskie komedie! W programie znajdą się takie tytuły jak: "Piątek" Jewgienija Szelakina, czy "Duch" reżyserii Aleksandra Wojtinskiego. Pojawi się także komedia muzyczna pod przewrotnym tytułem "Podróż nie poślubna" Dmitrija Izmiestiewa, ale również komediodramat Wiery Storożowej "Do wynajęcia dom ze wszystkimi niedogodnościami". Zaprezentujemy najnowszy komediodramat Julii Biełej pt. "Miejskie ptaszki" oraz zbiorowy projekt siedmiu reżyserek w tragikomedii "Petersburg. Tylko z Miłości".

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Sekcja zaprezentuje także film grozy nakręcony przez Pawła Ruminowa, pod tytułem "Dislike", będzie to opowieść o eksperymencie przeprowadzonym na ośmiu najpopularniejszych rosyjskich vlogerach, czy thriller "Sztuka Prawdziwa" Renata Dawletjarowa. W mniejszości, ale obowiązkowo pojawi się dramat, reżyserii Aleksandra Amirowa pt. "Teli i Toli" oraz film kryminalny Siergieja Snieżkina - "Kontrybucja".

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Opisy wszystkich filmów z sekcji KALEJDOSKOP dostępne są na www.sputnikfestiwal.pl

Wszystkie filmy z sekcji Kalejdoskop można będzie oglądać w kinie Luna!
Filmy biorą udział w głosowaniu na Nagrodę Publiczności!

10 Festiwal Filmów Rosyjskich "Sputnik nad Polską"
3-13 listopada 2016, Warszawa

d3092zc

Podziel się opinią

Share
d3092zc
d3092zc