Trwa ładowanie...
d1loi1k
Aktualności

Obsada "Szybkich i wściekłych" wspomina Paula Walkera

Gwiazdy serii "Szybcy i wściekli" za pośrednictwem mediów społecznościowych wspominają kolegę z planu, Paula Walkera.
Share
walker
walkerŹródło: flickr.com, Fot: Zennie Abraham
d1loi1k

30 listopada minęły 3 lata od śmierci aktora. 40-latek zginął w wypadku samochodowym. Z okazji smutnej rocznicy, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Ludacris i oczywiście Vin Diesel zamieścili na swych profilach komentarze. - Tęsknię za Tobą każdego dnia - czytamy na Twitterze Brewster. Z kolei Diesel zamieścił na Facebooku zdjęcia z przyjacielem, a Gibson klip z ujęciami z Walkerem na Instagramie, wyznając "Kocham Cię i bardzo tęsknię". U Ludacrisa znaleźć można fotkę Paula z podpisem "Zawsze w naszych sercach".

szybcy i wściekli Materiały prasowe
szybcy i wściekliŹródło: Materiały prasowe

Przypomnijmy, iż trwają prace nad obrazem "Szybcy i wściekli 8" ("Fast 8"), pierwszą częścią bez udziału Walkera. Do swoich ról wracają Vin Diesel, Jason Statham, Ludacris, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Nathalie Emmanuel i Dwayne Johnson. W obsadzie znaleźli się także Charlize Theron, Eva Mendes, Scott Eastwood i Kurt Russell. Reżyserią produkcji "Szybcy i wściekli 8" ("Fast 8") zajmuje się F. Gary Gray ("Straight Outta Compton"). Premierę wyznaczono na 21 kwietnia 2017 roku. Zdjęcia realizowane są m.in. na Kubie i Islandii.

d1loi1k

Kolejne odsłony, "Fast and Furious 9" i "Fast and Furious 10", trafią do kin odpowiednio w kwietniu 2019 i kwietniu 2021.

d1loi1k

Podziel się opinią

Share
d1loi1k
d1loi1k