Trwa ładowanie...
d3iy0c4
Aktualności

Ogromny majątek Daniela Radcliffe'a

Angielski gwiazdor kina zgromadził ogromne oszczędności, dzięki serii filmów o Harrym Potterze, w których wcielał się w młodego czarodzieja. Sodówka jednak nie uderzyła mu do głowy i, mimo bogactwa, nie prowadzi wystawnego życia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ogromny majątek Daniela Radcliffe'a
(Materiały prasowe)
d3iy0c4

Jak podaje CBS News, Radcliffe za same filmy na podstawie książek autorstwa J.K.Rowling mógł zarobić nawet 95,6 mln dol. Sam aktor jest dość skromny i w jednym z wywiadów powiedział, że od udziału w ostatniej części Pottera prawie nic nie wydaje - Tak naprawdę nic nie robię ze swoimi pieniędzmi. I bardzo się z tego cieszę, bo posiadanie pieniędzy oznacza, że nie trzeba się o nie martwić, a to daje cudowne poczucie wolności. Również pod względem zawodowym.

Daniel Radcliffe East News
Daniel Radcliffe

Artysta powiedział również, że posiadane pieniądze umożliwiają mu spokojne życie i możliwość występowania w bardziej ambitnych projektach, w których nie ma wielomilionowych budżetów. _- Nie wiem, jak wyglądałoby moje życie bez regularnych wizyt na planie filmowym. Oszalałbym. Jestem jednym z niewielu szczęściarzy, którzy kochają to, co robią _- powiedział w rozmowie z "Belfast Telegraph".

d3iy0c4

Radcliffe, jak przystało na prawdziwego artystę, powiedział również, że marzy o śmierci na planie filmowym_ - Chcę zrujnować komuś dzień. Chcę, żeby nagle musieli powiedzieć: Dan właśnie umarł przed kamerą, musimy znaleźć dublera._

Materiały prasowe
d3iy0c4

Podziel się opinią

Share

d3iy0c4

d3iy0c4