Trwa ładowanie...
d2p6v69
Aktualności

Ogromny majątek Daniela Radcliffe'a

Angielski gwiazdor kina zgromadził ogromne oszczędności, dzięki serii filmów o Harrym Potterze, w których wcielał się w młodego czarodzieja. Sodówka jednak nie uderzyła mu do głowy i, mimo bogactwa, nie prowadzi wystawnego życia.
Share
Ogromny majątek Daniela Radcliffe'a
Źródło: Materiały prasowe
d2p6v69

Jak podaje CBS News, Radcliffe za same filmy na podstawie książek autorstwa J.K.Rowling mógł zarobić nawet 95,6 mln dol. Sam aktor jest dość skromny i w jednym z wywiadów powiedział, że od udziału w ostatniej części Pottera prawie nic nie wydaje - Tak naprawdę nic nie robię ze swoimi pieniędzmi. I bardzo się z tego cieszę, bo posiadanie pieniędzy oznacza, że nie trzeba się o nie martwić, a to daje cudowne poczucie wolności. Również pod względem zawodowym.

Daniel Radcliffe East News
Daniel RadcliffeŹródło: East News, Fot: VALERIE MACON/AFP

Artysta powiedział również, że posiadane pieniądze umożliwiają mu spokojne życie i możliwość występowania w bardziej ambitnych projektach, w których nie ma wielomilionowych budżetów. _- Nie wiem, jak wyglądałoby moje życie bez regularnych wizyt na planie filmowym. Oszalałbym. Jestem jednym z niewielu szczęściarzy, którzy kochają to, co robią _- powiedział w rozmowie z "Belfast Telegraph".

d2p6v69

Radcliffe, jak przystało na prawdziwego artystę, powiedział również, że marzy o śmierci na planie filmowym_ - Chcę zrujnować komuś dzień. Chcę, żeby nagle musieli powiedzieć: Dan właśnie umarł przed kamerą, musimy znaleźć dublera._

   Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
d2p6v69

Podziel się opinią

Share
d2p6v69
d2p6v69