Trwa ładowanie...
d1sj0ul

Operator filmów o kosmitach chwyta za "Topór"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Operator filmów o kosmitach chwyta za "Topór"
(helios.pl)
d1sj0ul

BJ McDonnell stanie za kamerą trzeciej części slashera "Topór".

Reżyser poprzednich odsłon, Adam Green, postanowił oddać trzecią część w ręce McDonnella, który pracował jako operator kamery na planie obu wcześniejszych filmów.

- Towarzyszę ekipie tej serii od samego początku - oświadczył McDonnell. - Jestem ogromnie zaszczycony, że to właśnie mnie Adam powierzył reżyserię trzeciej części. Jestem wielkim fanem horrorów. Od zawsze marzyłem o tym, aby kiedyś samodzielnie wyreżyserować film tego gatunku. "Topór" znam od podszewki, więc to dla mnie duże ułatwienie.

d1sj0ul

McDonnell pracował także na planie wysokobudżetowych produkcji o inwazjach kosmitów na Ziemię, m.in. "Inwazja: bitwa o Los Angeles" i "Najczarniejsza godzina". Adam Green aktywnie wspomoże debiutującego reżysera w realizacji filmu "Hatchet 3".

Przypomnijmy, że głównym bohaterem serii "Topór" jest zdeformowany Victor Crowley, który w efektowny sposób rozprawia się ze swoimi ofiarami. W postać Crowleya wcielał się do tej pory Kane Hodder, znany z roli Jasona Voorheesa w serii "Piątek trzynastego".

ZOBACZ TAKŻE:

**[

Jak dziś wygląda Pippi Langstrump? ]( http://teleshow.wp.pl/tak-dzis-wyglada-pippi-langstrumpf-6026605664182913g )*
*
[

Dołącz do nas na Facebooku! ]( http://www.facebook.com/filmwppl )*
*
[

Stare, ale jare. 40-stki jak 20-stki ]( http://film.wp.pl/sa-dojrzale-a-wygladaja-jak-nastolatki-nowa-moda-w-kinie-6025274240406657g )**


**[

To jest najlepszy polski film wszech czasów? ]( http://film.wp.pl/10-najlepszych-polskich-filmow-wszech-czasow-6025273245967489g )**


d1sj0ul

Podziel się opinią

Share
d1sj0ul
d1sj0ul