Trwa ładowanie...
d2mxunv
Megafon.pl
Aktualności

Patryk Vega nie uległ naciskom producentów. „Wolę w ogóle nie robić nowego Pitbulla, niż nakręcić coś, czego będę się wstydził latami”

Patryk Vega, który filmem „Pitbull. Nowe porządki” przyciągnął do kin prawie 3 miliony widzów, a kontynuacja „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” zaliczyła najlepszy weekend otwarcia w polskim kinie po 1989 roku (700 tysięcy widzów), zrezygnował z pracy nad nowym projektem z tego cyklu. Reżyser przyznał otwarcie, że próbowano mu narzucić rozwiązania, z którymi nie mógł się zgodzić i woli się skupić na zupełnie innych filmach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Andrzej Grabowski, Patryk Vega na planie "Pitbull. Nowe porządki"
Andrzej Grabowski, Patryk Vega na planie "Pitbull. Nowe porządki" (AKPA)
d2mxunv

- Nie robię kolejnego Pitbulla, ponieważ próbowano mi narzucić pomysł obsadowy niezgodny z moim poczuciem poziomu artystycznego – czytamy na Facebooku Vegi. - Czuję się odpowiedzialny za własne kino jak za swoje dziecko. W tej sytuacji uznałem, że wolę w ogóle nie robić tego filmu, niż mam nakręcić coś, czego będę się wstydził latami.

Reżyser uspokoił swoich fanów zapowiedzią nakręcenia kolejnych czterech filmów, z których pierwszy ma być pokazany 29 września 2017 roku.

d2mxunv

Przypomnijmy, że dwa dni wcześniej Doda opublikowała na Facebooku informację o swoim występie w nowym „Pitbullu”.

- Kochani, chciałabym Wam oficjalnie potwierdzić, że zagram w kolejnej części "Pitbulla" - napisała na Facebooku. - Pojawię się gościnnie na wielkim ekranie w roli kobiety mafii, do której kontrakt podpisałam w sierpniu 2016 roku. Bardzo mi przykro, że reżyser Patryk Vega nie dogadał się z produkcją finalnie. Mam jednak nadzieję, że z nowym reżyserem złapię - podobnie jak z Patrykiem - superchemię.

Wcześniej Doda z zespołem Vigrin nagrała piosenkę "Niebezpieczna kobieta" do ostatniego obrazu z serii - "Pitbull. Niebezpieczne kobiety".

"Pitbull. Niebezpieczne kobiety" to kontynuacja głośnego hitu - "Pitbull. Nowe porządki". Akcja obrazu przedstawiona jest z punktu widzenia kobiet. W obsadzie znaleźli się Piotr Stramowski, Maja Ostaszewska, Andrzej Grabowski, Artur Żmijewski, Alicja Bachleda Curuś, Joanna Kulig, Anna Dereszowska. W kinach dzieło gościło w listopadzie 2016 roku.

d2mxunv

Patryk Vega ostatnio pracował z Ewanem McGregorem przy krótkometrażówce "Czerwony punkt". Na oficjalnej stronie można znaleźć zwiastun produkcji i galerię zdjęć. Premiera planowana jest na 15 lutego.

Doda niedawno zapowiedziała, że zagra w sitcomie "Daleko od noszy". 10 listopada 2016 roku ukazał się nowy album reaktywowanej grupy Vigrin, "Choni".

Dorota Rabczewska, jak naprawdę nazywa się piosenkarka, ma już za sobą aktorski debiut - mogliśmy ją oglądać w "Sercu na dłoni" Krzysztofa Zanussiego. W tym też filmie można było usłyszeć jej piosenkę - "Rany". Jej utwory znane są również widzom z komedii "Wkręceni" i "Kac Wawa". Wystąpiła ponadto w spektaklu "Słownik ptaszków polskich" w reżyserii Krzysztofa Materny, w Teatrze Imka w Warszawie.

d2mxunv

Podziel się opinią

Share

d2mxunv

d2mxunv