ycipk-mz2nvl
ycipk-mz2nvl

Pełnia życia - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
"Pełnia życia” to film oparty na faktach, który opowiada historię wielkiej miłości silniejszej od choroby i nieszczęść. Film wzrusza i dodaje nadziei, że w każdej, nawet najbardziej beznadziejnej sytuacji, istnieje nuta optymizmu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-mz2nvl
"Pełnia życia" to film opowiadający prawdziwą historię Youtube.com - stopklatki
Podziel się

Pełnia życia – zarys fabuły

Fabuła filmu "Pełnia życia" rozpoczyna się w latach 30. XX wieku. Głównym bohaterem jest Robin, młody, wysportowany bawidamek. Jego inteligencja i nienaganna aparycja skazują go na sukces. Pewnego dnia spotyka piękną Dianę, której ofiaruje swoją uwagę i serce. Młodzi przeżywają najlepsze chwile swojego życia, chodzą na wystawne przyjęcia, podróżują po świecie. Sielankę przerywa złe samopoczucie Robina. Okazuje się, że cierpi na polio, które wkrótce całkowicie go paraliżuje, a tym samym przykuwa go do szpitalnego łóżka. W tym czasie na świat przychodzi syn pary.

W chwilach załamania trwa jednak wiernie jego żona. Wraz z przyjaciółmi postanawia ona szukać sposobów, które pozwolą Robinowi żyć tytułową pełnią życia. Dzięki temu udowadniają, że paraliż nie musi oznaczać zamknięcia w domu.

ycipk-mz2nvl

Pełnia życia – historia prawdziwa

Scenariusz do filmu "Pełnia życia" nie ma nic wspólnego z fikcją artystyczną. Napisało go bowiem samo życie. Diana i Robin Cavendish to rodzicie Jonathana Cavendisha, współproducenta filmu, a prywatnie przyjaciela Andy'ego Serkisa, reżysera obrazu.

W filmie "Pełnia życia" w ścieżce dźwiękowej znalazł się ulubiony utwór pary, "True love" zespołu High Society, a prawdziwa Diana, wówczas 83-letnia, była często obecna na planie zdjęciowym.

Pełnia życia – ciekawostki

  • Zdjęcia do filmu "Pełnia życia" kręcone były w rezydencji Hatfield House w angielskim hrabstwie Hertfordshire, a także w miejscowości Hluhluwe w Republice Południowej Afryki.

Zobacz inne najlepsze filmy romanse 2018.

ycipk-mz2nvl
Tytuł oryginalny

Breathe

Gatunek

dramat, romans

Kraj produkcji

Wielka Brytania

Rok produkcji

2017

Data światowej premiery

11.09.2017

Data polskiej premiery

02.02.2018

Czas trwania

117 min.

Reżyser
Scenarzysta
Obsada
ycipk-mz2nvl
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
ycipk-mz2nvl
ycipk-mz2nvl