Trwa ładowanie...
d1zwxpc

PJ Harvey śpiewa Boba Dylana

Share
d1zwxpc

Kolejni artyści zapowiedzieli, że nagrają utwory na ścieżkę muzyczną do biograficznego filmu o Bobie Dylanie - "I'm Not There".

Lee Ranaldo, gitarzysta i wokalista Sonic Youth a także Richie Havens z Calexico już wcześniej wyjawili, że przygotują na potrzeby projektu interpretacje utworów amerykańskiego barda. Havensa w nagraniu "Senor (Tales Of Yankee Power)
" wspomoże Willie Nelson. Teraz gotowośc wyraził również Stephen Malkmus z formacji Pavement, którego będzie można usłyszec w numerach "Ballad Of A Thin Man" i "Maggie's Farm" oraz muzycy grupy The Hold Steady, którzy z kolei wezmą na warsztat kompozycję "Can You Please Crawl Out Of Your Window?". Według nieoficjalnych informacji do klasyków Boba Dylana przymierza się również PJ Harvey oraz Michael Stipe z R.E.M.

W rolach głównych w obrazie Todda Haynesa pojawią się Heath Ledger, Christian
Bale, Cate Blanchett, Marcus Carl Franklin, Richard Gere oraz Ben Whishaw.

Haynes ma już doświadczenie w przybliżaniu widzom środowiska muzycznego. W 1998 roku zrealizował produkcję "Idol", ukazującą zjawisko glam rocka. W filmie zagrali m.in.: Ewan McGregor, Jonathan Rhys-Meyers, Christian Bale i Toni Collette.

d1zwxpc

Podziel się opinią

Share
d1zwxpc
d1zwxpc