''Podejrzani zakochani'': Halina Mlynkova i Krzysztof Kiljański śpiewają dla zakochanych

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Podejrzani zakochani'': Halina Mlynkova i Krzysztof Kiljański śpiewają dla zakochanych
WP

*Halina Mlynkova i Krzysztof Kiljański nagrali razem piosenkę do filmu "Podejrzani zakochani". Kryminalno-miłosna komedia Sławomira Kryńskiego trafi do kin 25 stycznia.*

- Myślę, że to piosenka, która w naturalny sposób może się spodobać - komentuje Kiljański. - Mam nadzieję, że tych, którzy ją usłyszą, złapie to coś, co każda piosenka powinna mieć - a sądzę, że ta właśnie ma.

- Zawsze utożsamiam się z tym, co śpiewam, każda z moich piosenek głęboko we mnie zapada - dodaje wokalistka. - Myślę, że w tym wypadku jest podobnie. Muzyka nie jest dla mnie pracą, muzyka jest dla mnie życiem.

WP

- Bardzo się cieszę, że śpiewam tę piosenkę z Krzysiem, bo to wspaniały artysta - kontynuuje. - To bardzo ważne, żeby osoby pracujące przy nagraniach miały dobry wzajemny kontakt, żeby był tzw. feeling, który dodaje energii i atmosfery całemu nagraniu.

Kompozycję Anity Valo i Marji "Meri" Jamany tekstem opatrzyły Dagmara i Martyna Melosik, a ostateczny kształt całości nadał Bogdan Kondracki.

Bohaterem filmu jest nieśmiały Albert (Bartłomiej Kasprzykowski), który szuka miłości w internecie. Surfując w sieci, natrafia na równie spragnioną bliskości Barbarę (Sonia Bohosiewicz). Oboje przyjmują podobną strategię - ona podaje się za tajemniczą Simonę, on za przystojnego francuskiego amanta. Gdy wreszcie umawiają się na spotkanie w realu, kontynuują maskaradę, wysyłając na randkę atrakcyjnych zastępców (Weronika Książkiewicz, Rafał Królikowski). W efekcie wszyscy trafiają do hotelu, gdzie grasuje groteskowa szajka przestępców, polująca na bezcenną kolekcję diamentów. W intrydze pełnej omyłek nikt nie wie, kto jest podejrzany, a kto zakochany.

Mlynkova, była wokalistka Brathanków, z którymi odniosła ogromny sukces, wydała swój solowy album "Etnoteka" rok temu.

WP

Kiljański jest zdobywcą Fryderyków dla najlepszego wokalisty i ma na koncie Superjedynkę za przebój roku. W lutym 2012 roku przypomniał piosenki Jonasza Kofty na albumie "Barwy Kofty".

Polub WP Film
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP