Trwa ładowanie...
d3fqy1v

Podróż Felicji

Najnowsze informacje
3.1
(20 głosów)
Oceń:
Share
d3fqy1v

W wielkim zagraconym domu w Birmingham, korpulentny kawaler w średnim wieku, Joseph Ambrose Hilditch przygotowuje kolację, oglądąc kasetę wideo z nagraniem starego telewizyjnego programu kulinarnego. Uważnie, krok po kroku wykonuje czynności przewidziane w przepisie demonstrowanym przez Galę, wspaniałą mistrzynię kuchni francuskiej, by później zjeść samotnie wyszukane danie z jagnięciny.

Z promu, który przypłynął z Irlandii, wysiada młoda kobieta mająca za swój bagaż jedynie niewielki plecak. Felicja przybyła do Anglii w poszukiwaniu Johnny'ego Lysaght, swego ukochanego, który, jak jej powiedział, pojechał tam pracować w fabryce kosiarek. Felicja nie zna jego adresu ani nazwy fabryki, wie tylko, że znajduje się ona gdzieś w okolicy Birmingham, bądź w samym mieście.

Hilditch jest nadzorcą żywienia w dużej fabryce. Po zakończonym dniu pracy, wyjeżdżając z parkingu, zauważa młodą dziewczynę z plecakiem. To Felicja. Informuje ją, że nie trafiła do fabryki kosiarek i odjeżdża wolno swym Mini Morissem, obserwując we wstecznym lusterku odchodzącą dziewczynę....

Film jest adaptacją książki Williama Trevora Podróż Felicji.
Więcej czytaj w Serwisie Książka.

Podziel się opinią

Share
d3fqy1v

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3fqy1v
d3fqy1v
d3fqy1v