Trwa ładowanie...
point break. na fali

"Point Break. Na fali": Twórcy opowiadają o kaskaderskich popisach

Share
"Point Break. Na fali": Twórcy opowiadają o kaskaderskich popisach
Źródło: East news
d1lvw30

Karkołomne popisy i niesamowite krajobrazy w najbardziej ekstremalnym filmie ostatnich lat. Obejrzyj jak powstawał film *"Point Break. Na fali", który w latach dziewięćdziesiątych otworzył furtkę do kariery Keanu Reevesowi.*

Johnny Utah, były gwiazdor sportów ekstremalnych, a obecnie agent FBI prowadzi śledztwo w sprawie serii zuchwałych napadów, które łączy jeden wspólny mianownik – dokonać ich mogli tylko ludzie, którzy na co dzień igrają ze śmiercią. Aby rozwiązać zagadkę Johnny będzie musiał dołączyć do grupy sportowców, którzy za nic mają granice ludzkich możliwości. A to oznacza wzięcie udziału w Wyprawie Ośmiu Wyzwań, która jest Świętym Graalem w świecie sportów ekstremalnych.

W oryginalnym filmie z początku lat dziewięćdziesiątych w głównych rolach wystąpili Keanu Reeves i Patrick Swayze. Za reżyserię odpowiadała Kathryn Bigelow.

d1lvw30

W nowej wersji grają Édgar Ramírez (Bodhi) i Luke Bracey (Johnny).

Teresa Palmer wciela się w centralną postać kobiecą, która nawiązuje romans z Johnnym, a przyjaźni się z Bodhim. Delroy Lindo zagra natomiast instruktora Johnny'ego, który motywuje go do przejścia szkolenia.

Za kamerą remake'u "Na fali" staje Ericson Core ("Vince niepokonany"). Autorem scenariusza jest Kurt Wimmer ("Salt", "Pamięć absolutna").

d1lvw30

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1lvw30
d1lvw30