Trwa ładowanie...

Polsko-hiszpańsko-brazylijska produkcja premierowo w Polsce

Share
Polsko-hiszpańsko-brazylijska produkcja premierowo w Polsce
d3tson6

Pierwsza koprodukcja polsko-hiszpańsko-brazylijska „Carmo” w reżyserii Murilo Pasty, zakwalifikowała się do konkursu głównego Warszawskiego Festiwalu Filmowego w sekcji "Konkurs 1-2" - dla pierwszych i drugich pełnometrażowych filmów fabularnych w dorobku ich reżyserów z całego świata.

Z tej okazji przybędzie reżyser wraz z aktorami Marianą Loureiro i Fele Martinezem, którzy wcieli się we współczesne postaci Bonnie & Clyde.

Pokaz jurorski odbędzie się 16 października 2008 o godz. 18:30 w Kinotece 7, natomiast w piątek 17 października 2008 o godz. 19:00 odbędzie się uroczysta premiera filmu w Krakowie w kinie Kijów.

Będzie to już swego rodzaju tradycja, ponieważ jak zapowiadał przy premierze „Nightwatching” producent filmu Grzegorz Hajdarowicz z Gremi Film Production, premiery wszystkich jego filmów będą miały miejsce właśnie w Krakowie.

Patronat honorowy nad pokazami objął Ambasador Federacyjnej Republiki Brazylii Jego Ekscelencja Carlos Alberto Simas Magalhaes. Premiera w Krakowie będzie zorganizowana przy wsparciu Miasta Krakowa.

d3tson6

Podziel się opinią

Share
d3tson6
d3tson6