Trwa ładowanie...
d1vpnp5

Potajemna miłość, prawdziwa historia, gwiazdorska obsada. "Przyrzeczenie" w kinach od 5 maja [WIDEO]

W piątek 5 maja do polskich kin wchodzi długo oczekiwany dramat historyczny "Przyrzeczenie". Oscarowy reżyser i scenarzysta Terry George ("Hotel Ruanda", "Wojna Harta", "Nad brzegiem morza") zgromadził prawdziwą plejadę gwiazd, m.in. Christiana Bale'a, Oscara Isaaca i Charlotte Le Bon, i nakręcił niezwykłe widowisko w historycznych realiach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Przyrzeczenie" (2016)
"Przyrzeczenie" (2016) (Materiały prasowe)
d1vpnp5

Rok 1915, stolica Imperium Osmańskiego. Michael (Oscar Isaac)przybywa do Stambułu, by zrealizować swoje wielkie plany o studiach medycznych i zacząć życie o jakim zawsze marzył. Gdy poznaje Anę (Charlotte Le Bon), od pierwszej chwili wie, że to kobieta jego życia. Za plecami narzeczonego Any, słynnego amerykańskiego fotoreportera Chrisa (Christian Bale), wybucha namiętny romans.

W tym czasie Imperium zaczyna drżeć w posadach, a na ulicach Stambułu robi się niespokojnie. Siły tureckich nacjonalistów, korzystając z narastającego chaosu rozpoczynają prześladowania ludności ormiańskiej. Michael i Ana, oboje ormiańskiego pochodzenia, z dnia na dzień stają w obliczu śmiertelnego zagrożenia. Gdy krew płynie ulicami, a świat odwraca oczy, to Amerykanin Chris może okazać się jedyną szansą ocalenia dla zakochanych. Większość jednak nie będzie miała nawet takiej szansy...

d1vpnp5

"Przyrzeczenie" w polskich kinach od 5 maja.

   Materiały prasowe
d1vpnp5

Podziel się opinią

Share

d1vpnp5

d1vpnp5