Trwa ładowanie...
d32zih6

Powstaje damska odpowiedź na "Niezniszczalnych"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Powstaje damska odpowiedź na "Niezniszczalnych"
d32zih6

Twórca "Paranoi" Robert Luketic pracuje nad filmem "The Expendabelles", żeńską odpowiedzią na cykl "Niezniszczalni".

- Zacząłem od komedii romantycznych, potem kręciłem thrillery, następnie filmy akcji. Tak to się zaczęło - mówi reżyser w rozmowie z magazynem "Total Film". - "The Expendabelles" będzie hardkorową akcją. Takie filmy lubię najbardziej. Komedie romantyczne były tylko wypadkiem przy pracy.
Twórca zapowiada, że "The Expendabelles" będzie miało taki sam punkt wyjścia, jak "Niezniszczalni". - Chcę zaangażować największe żeńskie gwiazdy kina akcji starszego i współczesnego pokolenia - zdradza Luketic. - Chcę, by powstał film intensywny i rozrywkowy. Nie zabraknie w nim śmiechu i mocnych scen.

Casting jeszcze trwa, ale możemy się spodziewać, że na ekranie pojawią się niektórzy aktorzy z "Niezniszczalnych". Na pewno zadba o to Sylvester Stallone, który zajmuje się produkcją nowego dzieła.

d32zih6

Scenariusz piszą Karen McCullah Lutz i Kirsten Smith. Śmiertelnie niebezpieczne zabójczynie mają zostać wynajęte do zlikwidowania pewnego dyktatora, który pojmał naukowca specjalizującego się w broni nuklearnej. Dziewczyny mogą się dostać do lokum tyrana tylko w jeden sposób: muszą udawać ekskluzywne call-girls.

Rozmowy w sprawie udziału w filmie miały podobno prowadzić Meryl Streep, Cameron Diaz i Milla Jovovich. Ich udział nie został jednak jeszcze oficjalnie potwierdzony.

Ostatni film Luketica na naszych ekranach to "Paranoja". "Niezniszczalni 3" mają zagościć w kinach już 15 sierpnia. Na "The Expendabelles" będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Zdjęcia rozpoczną się najwcześniej w wakacje.

d32zih6

Podziel się opinią

Share

d32zih6

d32zih6