Trwa ładowanie...
Megafon.pl

Poznaj bohaterów filmu "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć"

W oczekiwaniu na premierę obrazu "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" ("Fantastic Beasts And Where To Find Them"), fani mogą obejrzeć plakaty prezentujące bohaterów opowieści.

Share
Poznaj bohaterów filmu "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć"
Źródło: Materiały prasowe
d3rbmvq

W filmie poznamy przygody pisarza Newta Scamandera (Eddie Redmayne)
i tajnego stowarzyszenia czarodziejek i czarodziejów w Nowym Jorku. Akcja rozgrywa się 70 lat przed tym, jak Harry Potter czyta książkę Scamandera w szkole. Dzięki "Fantastycznym zwierzętom..." widzowie będą mogli powrócić do świata magii.

Po zaprezentowanych plakatach widać, że stylistyka nadchodzącej produkcji przypomina tę znaną z obrazów z serii o Harrym Potterze.

W obsadzie znaleźli się także Alison Sudo jako Queenie, Katherine Waterston jako Tina, Dan Fogle jako Jacob, mugol i rywal głównego bohatera i Colin Farrell, który wcieli się w czarodzieja Gravesa. W obrazie grają również Ezra Miller, Jenn Murray, Faith Wood-Blagrove, Jon Voight, a także Carmen Ejogo, Gemma Chan i Ron Perlman.

d3rbmvq

Scenariusz - przypomnijmy - napisała sama J.K. Rowling. - Jo jest wspaniałą pisarką - komentuje reżyser David Yates, który do świata Harry'ego Pottera trafił w roku 2007. - Wcześniej jednak nie pracowała nad scenariuszem, było to więc dla niej nowe doświadczenie.

Polska premiera zapowiedziana została na 18 listopada. Druga część trafi do kin 2 lata później, dokładnie 16 listopada 2018 roku. J.K. Rowling znowu odpowiadać będzie za scenariusz.

d3rbmvq

Podziel się opinią

Share
d3rbmvq
d3rbmvq