Trwa ładowanie...
d47z07k

Prodigy. Opętany

Najnowsze informacje
5.0
(1 głos)
Oceń:
2
d47z07k
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki

"Prodigy: Opętany" to amerykański horror z 2019 roku zrealizowany przez Nicholasa McCarthy'ego. Efekty specjalne wykorzystane w filmie zostały docenione przez krytyków i widzów. Główną rolę w strasznym horrorze otrzymała Taylor Shilling, gwiazda serialu "Orange is the new black".

Prodigy: Opętany – opis fabuły

Akcja horroru "Prodigy. Opętany" rozpoczyna się 22 sierpnia 2010 roku. Seryjny zabójca Edward Scarka zostaje zastrzelony podczas policyjnego pościgu. W tym samym czasie na świat przychodzi Miles, syn Sary i Johna, który od najmłodszych lat wykazuje się niewiarygodną inteligencją. Kiedy chłopiec kończy 8 lat, rodzice dostrzegają dziwne zmiany w zachowaniu dziecka. Rani swoją opiekunkę, choć nie pamięta samego wypadku czy atakuje koleżankę z klasy.

Sarah postanawia zabrać Milesa do pani psycholog, Ellaine Strasser. Przekazuje jej taśmy, które nagrała, gdy chłopiec spał. Zaniepokojona zachowaniem dziecka Ellaine konsultuje się z kolegą ze studiów zainteresowanym reinkarnacją. Arthur Jacobson odkrywa, że Miles przez sen mówił po węgiersku. Mężczyzna przyznaje, że chłopiec może być opętany. Sarah początkowo nie chce wierzyć Arthurowi, jednak przebywając w pobliżu syna, czuje się coraz bardziej nieswojo.

Horror "Prodigy. Opętany" to świetny film o opętaniu, którzy przez cały seans trzyma w napięciu.

Prodigy: Opętany – ciekawostki

  • Reżyserem horroru "Prodigy. Opętany" jest Nicholas McCarthy, który stanął za kamerą takich strasznych filmów jak: "Pakt" (2012), "Home" (2014) czy "Holidays" (2016);
  • Pierwszy plakat i zwiastun filmu "Prodigy: Opętany" zostały pokazane publiczności przed seansami "Halloween" w październiku 2018 roku;
  • Budżet horroru wyniósł 6 milionów dolarów. "Prodigy: Opętany" na świecie zarobił prawie 20 milionów dolarów.

Polecamy również: Najlepsze horrory 2018

Prodigy. Opętany
Tytuł oryginalny

The Prodiigy

Gatunek

Horror

Kraj produkcji

USA, Hongkong

Rok produkcji

2019

Data światowej premiery

06.02.2019

Data polskiej premiery

15.02.2019

Czas trwania

92 min.

Muzyka
Scenarzysta
Obsada
d47z07k

Podziel się opinią

2

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d47z07k
d47z07k
d47z07k