Trwa ładowanie...
d4euwkw
Aktualności

Program TV na niedzielę: „John Wick” i „Mad Max: Na drodze gniewu” [12-02-2017]

W niedzielny wieczór w telewizji obejrzymy hit z Keanu Reevesem w roli tytułowej, czyli „John Wick”, obsypany Oscarami film akcji „Mad Max: Na drodze gniewu” oraz kolejny odcinek serialu „Manor House”, wyświetlanego na antenie Telewizji WP. Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć 12 lutego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
John Wick
John Wick (Materiały prasowe)
d4euwkw

Mad Max: Na drodze gniewu”

Zdobywca największej liczby Oscarów w 2016 roku i prawdziwy pokaz geniuszu George'a Millera, autora trylogii „Mad Max”. „Na drodze gniewu” to pełna niesamowitych akcji, efektów specjalnych i zapierających dech w piersi wybuchów opowieść o postapokaliptycznym świecie. Max (Tom Hardy) pojmany przez ludzi Wiecznego Joe, lokalnego przywódcy, musi sprzymierzyć się ze zbuntowaną Furiosą (Charlize Theron) i pomóc jej dotrzeć do „ziemi obiecanej”. Wieczny Joe i armia jego wyznawców depczą im po piętach, czyniąc z całej opowieści jeden z najbardziej niebywałych pościgów w historii kina.

„Mad Max: Na drodze gniewu” - HBO 22:00

John Wick

d4euwkw

Thriller akcji w reżyserii Davida Leitcha i Chada Stahelskiego przedstawia historię najlepszego niegdyś płatnego zabójcy w USA. Tytułowy bohater wycofał się jednak z biznesu dla swojej ukochanej żony. Gdy kobieta umiera na nieuleczalną chorobę, John staje się ofiarą rabunku. Przestępcy kradną samochód mężczyzny, a także zabijają psa, jakiego dostał on od ukochanej. Wick szybko ustala sprawców napadu. Bohater planuje dokonanie krwawej zemsty. W rolach głównych występują Keanu Reeves, Michael Nyqvist i Willem Dafoe.

„John Wick” - TV Puls 20:00

„Manor House”

W niedzielę 12 lutego na antenie Telewizji WP zostaną wyemitowane dwa kolejne odcinki serialu „Manor House”. Brytyjska produkcja historyczna przenosi widzów do roku 1918 roku i przedstawia upadek monarchii austro-węgierskiej oraz proklamację istnienia niepodległej Czechosłowacji. W tym czasie rodzina Valentovych przeprowadza się do Podoli pod Pragą, by rozpocząć nowe życie. Widmo przedwojennego sekretu nadal nad nimi krąży, a ich sprawą wkrótce zaczyna interesować się policja.

d4euwkw

„Manor House” - Telewizja WP 20:00

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP

„Gdzie jesteś Amando?”

Na przedmieściach Bostonu dochodzi do zaginięcia czteroletniej Amandy McCready. Policja nie jest w stanie rozwikłać zagadki zniknięcia dziewczynki i wkrótce daje za wygraną. Ciotka i wuj Armandy, którzy są opiekunami zaginionej, nie dają za wygraną i postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce. W poszukiwaniu dziecka pomoże im para detektywów, które trafia na trop lokalnej sieci handlarzy żywym towarem...

d4euwkw

„Gdzie jesteś Amando?” - Cinemax 23:50

„Nostalgia anioła”

„Nostalgia anioła” to dzieło uhonorowanego Oscarem Petera Jacksona na podstawie bestsellerowej powieści Alice Sebold. Film opowiada historię czternastoletniej Susie Salmon, zamordowanej w drodze do domu pod koniec 1973 roku. Po śmierci dziewczynka obserwuje emocjonalne zmagania rodziny i swojego mordercę, który pozostaje na wolności. Susie znajdująca się w zupełnie innym świecie jest rozdarta pomiędzy dwoma skrajnie różnymi uczuciami. Z jednej strony czuje pragnienie zemsty, z drugiej chce ukoić swoich najbliższych w cierpieniu.

„Nostalgia anioła” - Paramount 21:50

„C.K. Dezerterzy”

Kultowa komedia w historycznych realiach weszła do kin 31 lat temu i z miejsca stała się hitem, przyciągając przed ekrany 7 milionów widzów. Akcja filmu rozgrywa się w 1918 roku w garnizonie na węgierskiej prowincji, do którego przybywa nowy zastępca dowódcy - porucznik von Nogay. Fanatyczny i sadystyczny służbista musi przekształcić wielonarodowościową zbieraninę dekowników w zdyscyplinowane wojsko cesarsko-królewskie. Tymczasem pięciu z nich: Polak, Czech, Żyd, Węgier i Włoch, przygotowują plan ucieczki...

d4euwkw

„C.K. Dezerterzy” - TVP Polonia 21:40

„Wykidajło”

Głównym bohaterem filmu z 1989 roku jest mistrz karate James Dalton. Mężczyzna zostaje zatrudniony do pracy w przydrożnym barze jako bramkarz i ochroniarz, który będzie musiał sobie poradzić z częstymi odwiedzinami brutalnych gangsterów, nękających właściciela knajpy. W obsadzie obok gwiazdora "Dirty Dancing" znaleźli się również Kelly Lynch, John Doe i Ben Gazzara.

„Wykidajło” - Stoklatka TV 20:00

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP

d4euwkw

Podziel się opinią

Share

d4euwkw

d4euwkw